Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
51955
Players nickname
Petre Makedonec
Administrators nickname
Zaki Sikter
Date
Sep 8, 2024
Time
12:14
Proofs
https://gta5grand.com/forum/threads/811958/#post-2860655

Petre Makedonec

Akatsuki
Player
Joined
Feb 5, 2024
Messages
126
Dobar dan Abraham i Mujo.Ja sam dobio kaznu za G.P 6.15 (Ban 3/3 warn).
Objasnjenje: Ja (51955) i moj drug (32839) bili na Polje Konoplje (Event de se uzima droga) i tamo kolko znam treba se brojati.Doso je tu jedan lik i mi smo mu lepo brojali 5 sec i kada smo odbrojali smo poceli pucati.Ja nisam brojo jel moj drug mu odbrojo.I okacio za G.P 6.15 de administrator odobrio i izdao nam kazne za G.P 6.15 meni kazna je Ban jel imam 3/3 warn.

Zalba za koju sam dobio kaznu: Approved - GP 6.15 I 32839, 51955

POV od igraca:

Moj POV:

1.Pitanje: Jel treba da se broj na event Polje Konoplje?
2.Pitanje: Zasto smo dobili kaznu ako treba se brojati na taj event a mi sko brojali regularno?

Molim da se kazna skine.
Hvala na citanju.


1656307494_892354_gif-url.gif


Petre Makedonec
 

Forum vvarrior

Player
Player
Joined
Jun 19, 2023
Messages
123
Koliko ja vidim brojao je tvoj drug 5sec bez ikakvog zahteva znaci da igrac sta god da je uradio nije mogao izbjeci smrt.
6.15 Kad ste izvan GHETTO -a, morate se upustiti u RP prije nego što nekoga upucate. Na primjer, izdajte im zahtjeve i ako ne poslušaju vaše zahtjeve u roku od 5 sekundi, možete ih ustrijeliti. po pravilu zasluzeno ste dobili GP 6.15 kako god da gledas + radis MG
 

Petre Makedonec

Akatsuki
Player
Joined
Feb 5, 2024
Messages
126
Koliko ja vidim brojao je tvoj drug 5sec bez ikakvog zahteva znaci da igrac sta god da je uradio nije mogao izbjeci smrt.
6.15 Kad ste izvan GHETTO -a, morate se upustiti u RP prije nego što nekoga upucate. Na primjer, izdajte im zahtjeve i ako ne poslušaju vaše zahtjeve u roku od 5 sekundi, možete ih ustrijeliti. po pravilu zasluzeno ste dobili GP 6.15 kako god da gledas + radis MG
Pa zahtev je jasan vidi se na eventu smo.A plus vidis da igrac poceo kupiti kanabis i da smo nemali vremena odogovlaciti.
Dodatno ti nisi Administrator i nisi za nista pitan.

Molim da se OFF TOP kazni!


1656307494_892354_gif-url.gif


Petre Makedonec
 

Forum vvarrior

Player
Player
Joined
Jun 19, 2023
Messages
123
Pa zahtev je jasan vidi se na eventu smo.A plus vidis da igrac poceo kupiti kanabis i da smo nemali vremena odogovlaciti.
Dodatno ti nisi Administrator i nisi za nista pitan.

Molim da se OFF TOP kazni!


1656307494_892354_gif-url.gif


Petre Makedonec
event je IC tako da moras zadat zahtev, polusavas si skinut kaznu a cak i ne prihvacas da si u krivu, uopce ne znas u cemu ste pogresili molim admine da mu kazna ostane posto ovakvi ljudi ce i dalje krsiti pravila ako ih se pusta bez kazne i da ne nauce nista iz nje.
 

Petre Makedonec

Akatsuki
Player
Joined
Feb 5, 2024
Messages
126
event je IC tako da moras zadat zahtev, polusavas si skinut kaznu a cak i ne prihvacas da si u krivu, uopce ne znas u cemu ste pogresili molim admine da mu kazna ostane posto ovakvi ljudi ce i dalje krsiti pravila ako ih se pusta bez kazne i da ne nauce nista iz nje.
Brate da te pitam:
1.Jel te iko pozvo tu da pametujes?
2.drugo nije tvoj poso da donosis odluke.ako nisi znao odluke donose postovani administratori Abraham i Mujo.
3. ti nisi procito kako treba ja sam prihvatio da sam kriv i zamolio bi da se kazna skine.
4.Ako imas nesa mi reci posalji tu a ne u dm.
5.Recimi kako te ne mrzi tebe i ostale forum wariore da se pertljate u svakakve price?


1656307494_892354_gif-url.gif


Petre Makedonec
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom