Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected

Ramzi Vice

Well-known member
Leader of unofficial org
Joined
Jan 3, 2024
Messages
213
1. Vaše ime IRL Boris
2. Vaše godine 16
3. Vremenska zona GMT+1
4. Prosjek online po danu 4/8h
5. Vaš Discord ramziluxury
6. Vaše ingame ime Ramzii Slash
7. Vaš ID 27411

Dodatne informacije

1. Lider za..... The Families
2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje
1 Kao prvo zeleo bih postati ovu specificnu organizaciju jer je ova org ostavila veliki uticaj na mene.U njoj sam proverio sigurno 4 5 mandata gde sam bio zamenik ili rank ispod zamenika. Imam odlicnu HC ekipu sto bi radila za organizaciju
2.2 Na ovom projektu sam jako dugo. I znam kako je biti neko koga niko ne slusa i nekoga koga svi slusaju. Bio sam HC i u neken organizacije a bio sam I obican rank. I zeleo bi da moa organizacija ne bude toksicna i da nema toksicne ljude kao u neke organizacije
2.3 Mislim da mogu da budem Lider ove organizacije jer sam imao familiju I sposoban sma znam kako da radim sa ljudima jako sam smiren I znam da radim ovaj posao i mislim da sam sposoban da ovu organizaciju mogu da dignem na najjveci nivo sto mogu na bilo koj nacin dali to bilo na turfove ili za grafiti team ili na nacin na aktivnost zelim da moju organizacija bude najjaca

3. Vas savjet za poboljšanje RolPlay-a u organizaciji
3.1 Prvo sto bi uradio je ubacio bi moj hc ekipu moj turfere i grafiti team
3.2 U moju organizaciju necu dozvoliti nikakvu toksicnost. Svaki toksican clan bice maksimalno sankcijonisan sa moje ili sa mog HC teama da bi imalo sto manje toksicnost
3.3 Pre ulaska u ovu organizaciju bice svi ispitani da nebi doslo do krsenje pravila ili nabijanje warnova organizaciju
3.4 Bonusi ce biti za svaki grafit za svaki padobran na tajnu za top shooter na tajnama
3.5 Uvek bi ja ili moj HC team skupljali clanove u nas HQ za akcije I ko ne dodje a je u gradu bice sankcijonisan
3.6

Moji ciljevi:

Pomagati novajlijama i naučiti ih kako da RP.
%100 Turf
Budemo najjaca organizacija

Rankovi
13.Green Boss
12.Deputy Boss
11.O.G
9.Turfer
8.Grafiti team leader
7.Grafiti Team
6.Gheto Lider
5.Gheto cleaner
4.Gheto Solider
3.Baby Solider
2.New
1.Suspend
 
Top Bottom