Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Mass rule break | Familija Salamanca

Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
31647
Players nickname
Mili_Aquila
Suspect ID
48890, 46200, 58043
Date of violation
Sep 15, 2024
Time of violation
21:08
Proofs
https://youtu.be/Dp-quUkgh0s

Stefan Salamanca

Bate ne smaraj ljubi te brat
Player
Joined
Feb 2, 2024
Messages
212
Pa brtmi ti brojimo ti stojis u mestu....nisi ubijen pusten si da napustis dvoriste nije 6.15....... a i ja nigde ne vidim da te id 46200 puca ni 48890 tkd mogo te je bilo ko pucat....
 

Mili Guerra

Player
Player
Joined
Dec 11, 2022
Messages
31
ja sam na 2 sekunde vec trcao a vi me i dalje rafalate, jel si siguran da sam stajao u mestu?
 

Mili Guerra

Player
Player
Joined
Dec 11, 2022
Messages
31
kako da trcim direkt ka izlazu kad je vas lik sa dzipom zabarikadirao ceo prolaz? Ja sam trcao ka najblizem izlazu
 

Stefan Salamanca

Bate ne smaraj ljubi te brat
Player
Joined
Feb 2, 2024
Messages
212
Ti si mogao odma poceti trcati ka izlazu to ti je pod 1 pod 2 ja ne znam ko je taj sa autom al on je dosao kasnije a ti si vec mogao biti na izlazu iz dvorista da si krenuo odma trcati radis fear i baiting brt i jos pritom nije 6.15 jer se ne vidi ko puca i + nisi napustiodvoriste......... Uopste nisi trcao radio si fear i baiting
 

jasmin2911

Player
Player
Joined
Dec 2, 2023
Messages
54
puco te jedan samo vidi se na povu ne vise ljudi podrucje moras napustit panele su iza znas zasto a ovo sta ti radis je baiting vracas se nazad konstantno
 

Gerrito Malchiny

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
May 26, 2021
Messages
2,992
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Odbiti ovu žalbu.
  • Nije prekrseno pravilo, kad si hodao si dobio hit. Kad si krenuo trcat nisu te pucali.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom