Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
29757
Players nickname
Goran Gefufna
Administrators nickname
Mujo Simba
Date
Sep 19, 2024
Time
00:10
Proofs
xxx

Goran Gefufna

Player
Player
Joined
Sep 26, 2022
Messages
66
Postovanje draga Administracijo servera Grand Rp , Zelim vam dobru vecer ili dan u zavisnosti kad ovo citate... Proslo je dosta vremena od kad sam blaclistovan sa ovog projekta , Izrazavam ogromno kajanje za ono sto sam uradio , i previse mi je zao , bio sam razmazeno deriste , bez jednog grama postovanja prema drugima , posebno prema starijima od sebe , Ovim putem bih hteo da se izvinim svim ljudima koje sam uvredio , Posebno izvinjenje zasluzuje Mujo Simba koji me u tom trenutku spasio blaclistom jer sam bio razmazeno deriste , Tom blaclistom me naucio ponasanju i postovanju , zahvalan sam mu na tome.. Mnogo se kajem i mnogo mi je zoa , da mogu vratiti vreme ispravio bi sve ijednu gresku , Iz dubine duse vas molim da mi date poslednju sansu da zaigram na ovom projektu , molim vas , obecavam vam da cu bit dobar i savestan igrac , kada sam dobio blaclistu pre skoro 2 godine bio sam deriste razmazeno , prosle su 2 godine , promenio sam se za 360 stepeni , kajem se za sve .. I duboko se izivnjavam svima i kajem zbog onoga sto sam uradio i molim vas da mi date jos jednu sansu , pod bilo kojim uslovima , samo mi dajte sansu da opet zaigram na ovom projektu... Hvala vam unapred <3
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom