Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
26184
Players nickname
Amer Belly
Administrators nickname
Mujo Simba
Date
Sep 19, 2024
Time
2:30
Proofs
https://www.youtube.com/

Amer Bely

Player
Player
Joined
Jul 15, 2022
Messages
129
Dobar/Veče poštovana administracijo . U zadnjih 8-10 dana Familija Omerta i još neke dolaze do naše fam kuće bez nekog valjanog razloga ubijaju. Svakog od njih smo okačili i svaki je dobio warn. Ali oni i dalje nastavljaju da krše pravila (G.P 3.2-G.P 3.1-G.P 6.15-Nacionalizam ITD).

"Dolaze na provjeru panela" ali panela u našem dvorištu nema..... I za šta ja da okaćim? Za 6.15 i da mi bude odbijeno???
Kada ubiju ljude koji su ispre naše familijarne kuće i kad aih okačim za ta pravila ADMIN kaže da smo dobili uslov ??KOJI USLOV??. Uslov za nešto što uopšte nije kod nas.
Pitao sam više Admina in-game kako mogu to da riješim osim pucanja sa njima jer stvarno nemam niti vremena niti volje da se pucam sa njima. Pa sam napravio ovo pitanje za Muju ili Gerita.
I dallje imam svaki pov od svake situacije koja se desila. Neke od njih su dostavljene Muji u DM. Ako je potrebno dostavit cu i ovdje.
Ova familija terorizira RolePlay svakom famu koji se nalazi u Richman-u, ali i drugim ljudima koji samo prođu koroz Richman.
 

MYROO PHOENIX

Participant
Leader of unofficial org
Joined
May 2, 2023
Messages
37
Na ovoj zalbi mogu reci kao lider familije PHOENIX da problema sa omertom nikada nismo imali, naprotiv su nam pomogli u svakom slucaju kao sto mogu da potvrde jos najmanje 3 familija sa richmana. Tako da imam i ja dosta povova gde dolazi clanovi iz tuzilacke familije da kradu panele i pucaju bez brojenja, gaze nas automobilima i bejtuju ispred pamilijarnih kuca.... sa moje strane gledista ova tuzba je suvisna. Prvo bi trebali njihovi clanovi da se nauce postovati pravila i komsiluk pa tek da se zale na druge. Hvala postovana administracijo

MYROO PHOENIX
 

Don Pacino

Player
Player
Joined
Apr 4, 2024
Messages
79

Poštovana administracijo,
Ovom prilikom želim da skrenem pažnju na neistinitost tvrdnji koje je izneo Amer Bely u svojoj žalbi. Naime, sve što je rekao ne odgovara istini.
Prvo, da razjasnimo - mi nemamo nikakav razlog da idemo na njihove panele kada imamo svoje, i sasvim smo zadovoljni sa njima. Nismo Familija koja se bavi takvim stvarima, a ove optužbe su besmislene.
Dalje, smatram da je krajnje neprihvatljivo što su počeli lagati i manipulisati činjenicama, kako bi obmanuli administraciju. Postavlja se pitanje – dokle će to trajati?
Nadam se da će se ove neosnovane tvrdnje pažljivo ispitati, kako bi se došlo do istine.

S poštovanjem,
Teddy Bear ( ID:49474 )
 

Nacho Aquila

Player
Player
Joined
Feb 3, 2024
Messages
65
Dobar/Veče poštovana administracijo . U zadnjih 8-10 dana Familija Omerta i još neke dolaze do naše fam kuće bez nekog valjanog razloga ubijaju. Svakog od njih smo okačili i svaki je dobio warn. Ali oni i dalje nastavljaju da krše pravila (G.P 3.2-G.P 3.1-G.P 6.15-Nacionalizam ITD).

"Dolaze na provjeru panela" ali panela u našem dvorištu nema..... I za šta ja da okaćim? Za 6.15 i da mi bude odbijeno???
Kada ubiju ljude koji su ispre naše familijarne kuće i kad aih okačim za ta pravila ADMIN kaže da smo dobili uslov ??KOJI USLOV??. Uslov za nešto što uopšte nije kod nas.
Pitao sam više Admina in-game kako mogu to da riješim osim pucanja sa njima jer stvarno nemam niti vremena niti volje da se pucam sa njima. Pa sam napravio ovo pitanje za Muju ili Gerita.
I dallje imam svaki pov od svake situacije koja se desila. Neke od njih su dostavljene Muji u DM. Ako je potrebno dostavit cu i ovdje.
Ova familija terorizira RolePlay svakom famu koji se nalazi u Richman-u, ali i drugim ljudima koji samo prođu koroz Richman.
Pozdrav postovana Administracijo !

Kako ce se postojanost panela uopce provjeriti ako ne organiziranim dolaskom i provjerom!

Kada zapocinjes rat sa nekom familijom moras biti spreman na isti. Familija „salamanca“ je zapocela svadje sa familijama oko sebe i izazivali su gnjev njezinih komsija. Nakon sedmicu dana sto su ih suprotne familije pustile da se igraju i zabave te da se zasite djecije igre gadjanja krompirima morali su odreagovati muski tj. familijarno.Nisu znali odustati niti se zasititi a bilo im je pusteno ,dosao je na red postupak iseljenja jedna sasvim Roleplay situacija. Oni to psihicki ne mogu da izdrze jer je to psiho igra starijih igraca a sam prosjek godina u familiji „salamanca“ je mnogo nizi u odnosu na ostale familije u komsiluku te je razumljivo da su veoma krhki za taj roleplay pa ako zele zavrsiti Roleplay koji su zapoceli (pa kada dobiju po guzi oni bi prekinuli) moraju i zavrsiti na Roleplay nacin svojim iseljenjem jer bi to bilo onda krsenje pravila Fail Rp famelijarnog razmjera te bi trebali izgubiti automacki neformalnu org.

Na ovu zalbu se treba potpisati i sami lider familije „salamanca“ jer koliko mi je poznato jos nisam vidio njegov iskaz tu.

Dragi djecaci sljedeci put tri puta mjerite prije no sto krenete u nesto sto niste sigurni da mozete do kraja iznijeti.

To sto pojedinci prekrse koje pravilo (svakako sa svih strana bude kacenja pa tako da niko ne prodje ne kaznjeno tako da bez straha sto se tice toga)ah boze moj nismo svi nakon nasih poslova i problema u IRL spremni i maksimalno skoncetrisani za RP jer nama nije najveci problem dana sto nam je drug iz klupe ukrao gumicu ili siljalo.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom