Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
51547
Players nickname
Vedad Pluxury
Suspect ID
58110, 7382, 14905,
Date of violation
Sep 20, 2024
Time of violation
17:00
Proofs
https://gta5grand.com/forum/forums/117/post-thread

Milann Lothbrok

Hello :)
Leader of unofficial org
Joined
Jun 9, 2022
Messages
60
Ja mislim da ovo treba da se on kazni jer je lik besan jer smo mu ukrali auto, jos plus je poslat u demorgan i opet ce biti i sada hoce da nadje nacin za osvetu i false reporta za 1.1 i 1.4 , sto samim tim je ovo laganje administracije. Naravno mozete proveriti ali ovo je cisto laganje administracije. Approved - GP 6.4,PG,FailRP | 51547 Evo zalbe zasto trazi osvetu plus ingame je izgubio auto i poslat u demorgan za CR.
Hvala. Volim te Vedade.
 

Vedad Pluxury

Player
Player
Joined
Nov 24, 2023
Messages
44
Ja mislim da ovo treba da se on kazni jer je lik besan jer smo mu ukrali auto, jos plus je poslat u demorgan i opet ce biti i sada hoce da nadje nacin za osvetu i false reporta za 1.1 i 1.4 , sto samim tim je ovo laganje administracije. Naravno mozete proveriti ali ovo je cisto laganje administracije. Approved - GP 6.4,PG,FailRP | 51547 Evo zalbe zasto trazi osvetu plus ingame je izgubio auto i poslat u demorgan za CR.
Hvala. Volim te Vedad.
.
 
Last edited:

Coaa

Player
Player
Joined
Aug 7, 2022
Messages
81
Sinko nauci da pises zalbe i pravila malo procitaj...:ROFLMAO:
Laganje Administracije nema nigde, kosto sam reko neki momci su mi rekli da krsite pravila
Grand vam je od 14 godina !
Je li ovo vredjanje projekta?
 

Buki Drip

Well-known member
Leader of unofficial org
Joined
Jan 28, 2022
Messages
168
Sinko nauci da pises zalbe i pravila malo procitaj...:ROFLMAO:
Laganje Administracije nema nigde, kosto sam reko neki momci su mi rekli da krsite pravila
Grand vam je od 14 godina !
Nevidim razlog zasto vredjas projekat i kakvog smisla ima to sto kazes da je grand za 14 godina em lazes administraciju em vredjas projekat od Granda nema boljeg projekta !!!!!!
 

Buki Drip

Well-known member
Leader of unofficial org
Joined
Jan 28, 2022
Messages
168
Pozdrav Buki, ne vidim u cemu ja Vrijedzam Projekat i u cemu Lazem Administraciju? Pojasni malo!
laganje ti je zato sto iz revolta izmisljas da ti je neko rekao da krse pravila a ocigledno je da si ih okacio zato sto si zavrsio u demorganu, a nevidim razlog zasto kazes da je ovo server od 14 god ima nas i starijih i mladjih ovo je server za sve igrace i trenutno najbolji server zato i igramo ovde tako da je bolje da se suzdrzis od ovakvih zalbi i od ovakvih komentara postuj pravila servera i neces imati problema.
 

Jovo

Player
Player
Joined
Sep 23, 2023
Messages
25
laganje ti je zato sto iz revolta izmisljas da ti je neko rekao da krse pravila a ocigledno je da si ih okacio zato sto si zavrsio u demorganu, a nevidim razlog zasto kazes da je ovo server od 14 god ima nas i starijih i mladjih ovo je server za sve igrace i trenutno najbolji server zato i igramo ovde tako da je bolje da se suzdrzis od ovakvih zalbi i od ovakvih komentara postuj pravila servera i neces imati problema.
a sta si ti vamo advokat?
 

Vedad Pluxury

Player
Player
Joined
Nov 24, 2023
Messages
44
laganje ti je zato sto iz revolta izmisljas da ti je neko rekao da krse pravila a ocigledno je da si ih okacio zato sto si zavrsio u demorganu, a nevidim razlog zasto kazes da je ovo server od 14 god ima nas i starijih i mladjih ovo je server za sve igrace i trenutno najbolji server zato i igramo ovde tako da je bolje da se suzdrzis od ovakvih zalbi i od ovakvih komentara postuj pravila servera i neces imati problema.
A ja ne vidim razlog kako sam ja Vrijedzao ili Ugrozio Projekta ako sam rekao "Grand je od 14 Godina".
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom