Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Leader za Lifeinvader I Nani Akhenaten

Rejected
Status
Not open for further replies.

Nanii

Player
Player
Joined
Feb 4, 2023
Messages
372
Informacije

1. Vaše ime IRL: Luka
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosjek online po danu: 6-7h
5. Vaš Discord: akulce.
6. Vaše ingame ime: Nani Akhenaten
7. Vaš ID: 43193


Dodatne informacije

1. Lider za..... LifeInvader

2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje):

2.1 Velika zelja mi je biti leader ove posebne org jer znam da imam znanje za vodjenje organizacije zbog mojeg iskustva u LI
2.2 Ova organizacija je uvijek ostavljala najbolji i najveci utjecaj na mene i moj nacin igranja zbog upoznavanja brda dobrih i postenih ljudi
2.3 Znam kako funkcionira i sama organizacija tako da smatram da sam i vise nego sposoban i spreman za ovako bitnu poziciju


3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji:

3.1 Kao prvo ova organizacija bi pod mojim vodstvom bila aktivnija nego ikad
3.2 Eventi bi bili redovni, a to podrazumijeva svakih dan ili dva bi bilo po jedan event (carshow,trke,supertalent itd..)
3.3 Cijene oglasa bi bile na sto realnijoj razini i to znaci da oglasi nebi bili po 5k jedan vec od 2-3k sto je mnogo realnije i slicnije pravom zivotu uzimamo li u obzir vrijednost novca na projektu
3.4 Takodjer bi bili i iznenadili gradjane sa ne tako rijetkim "happy hour-om", a to znaci da bi nasi oglasi kostali samo 10$
3.5 Svaki moji zaposleni prosao bi detaljno ispitivanje kako bi smanjili bilo kakve greske u pisanju oglasa
 

Luka Lopac

Server Administrator
Server Administrator
Joined
Jan 13, 2022
Messages
796
Prihvaceno
Čestitamo, pozvani ste na interview za LifeInvader koji će se dešavat u Utorak 1/10/2024 u 19:00h Budite u čekaonici na GrandRP Discordu 5 minuta prije početka. Ako imate nekih zabrinutosti oko interviewa, kontaktirajte me preko discorda.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom