Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Pending review LSPD Korumpirana Biografija | Coja Heroes | ID:6063

cojaa

Player
Player
Joined
Feb 25, 2024
Messages
55
Organizacija:LSPD

Ime:Coja
Starost:21
Nacionalnost:Amerikanac
Mesto rođenja:Los santos
Pol:muski
Boja očiju:crne
Boja kose:svetlo braon
Tetovaže:na prsima i noge
Prednosti:znam se ponasati prema kolegama i pravedan sam
Slabost:nemam slabost


Životna priča: 100+ reči
Rođen sam u skromnom kvartu Los Santosa, gdje su ulice bile pune izazova, ali i prilika. Moje djetinjstvo nije bilo jednostavno. Odrastao sam bez oca, a majka je radila dan i noć kako bi nas održala na nogama. Ulice su brzo postale moj dom – mjesto gdje sam naučio prve lekcije o preživljavanju, snalažljivosti i povjerenju.

U tinejdžerskim godinama, često sam upadao u nevolje. Los Santos je bio grad pun opasnosti, a ja sam, zajedno sa svojim prijateljima, brzo shvatio kako ulice funkcioniraju. Bilo je lako skrenuti na pogrešan put, no uvijek sam imao na umu cilj da postignem nešto veće. Sanjao sam o tome da se maknem iz siromaštva i stvorim ime koje će svi poštovati, ali na svoj način – kroz pošten posao, a ne kriminal.

Nakon što sam napunio 18, odlučio sam uzeti stvari u svoje ruke. Počeo sam s malim poslovima – vozač dostave, taksist, pa čak i rad u lokalnoj mehaničarskoj radionici. S vremenom sam uštedio dovoljno novca da otvorim svoju prvu malu firmu – prijevozničku službu. To je bio moj ulaz u ozbiljan posao u Los Santosu. Kroz trud i rad, moj posao je rastao, a uskoro su počeli dolaziti veći poslovi i suradnje.

Međutim, Los Santos je grad u kojem se ne možeš držati samo pravila. Ubrzo sam shvatio da, kako bih se zaista probio, moram sklopiti saveze i s onima izvan zakona. Krenuo sam u svijet ilegalnih utrka, trgovine automobilima, a povremeno sam obavljao i poslove za lokalne bande kako bih osigurao sigurnost svoje tvrtke.

S vremenom sam stekao reputaciju – ljudi su znali da mogu računati na mene, bilo da se radi o legalnim ili sivim poslovima. Postao sam utjecajan u Los Santosu, balansirajući između zakona i podzemlja. No, nikada nisam izgubio kompas. Iako sam se bavio ilegalnim aktivnostima, uvijek sam se trudio ostati pošten prema svojim ljudima i osigurati da moji poslovi ne povrijede nevine.

Danas, vodim uspješnu mrežu poslova – od transporta i trgovine nekretninama do ekskluzivnih automobila. Los Santos je postao moj grad. Ljudi me poznaju i poštuju, a moji kontakti dosežu i najviše slojeve društva, uključujući korumpirane političare i policijske službenike.

No, i dalje nisam zaboravio odakle sam potekao. Povremeno pomažem mladima iz svog starog kvarta, dajući im priliku da izbjegnu pogreške koje sam ja napravio. Sanjam o tome da jednog dana u potpunosti izađem iz ilegalnog posla i fokusiram se na izgradnju legalnog carstva koje će mi omogućiti miran život.

U gradu poput Los Santosa, nikad ne znaš što te čeka sutra, ali jedno je sigurno – ja sam ovdje da ostavim trag.


Priča o karijeri: 100+ reči
Moja priča u Los Santos Police Departmentu počinje skromno, ali s velikom odlučnošću. Rođen sam i odrastao u Los Santosu, gradu koji nikad ne spava, gdje opasnost vreba iza svakog ugla, a zakon često mora pokazati svoju čvrstu ruku. Odrastajući u predgrađu, gledao sam kako kriminal preuzima ulice i kako moji prijatelji skreću na pogrešan put. No, ja sam oduvijek znao da želim nešto drugo. Želio sam biti onaj koji unosi red u kaos ovog grada.

S 21 godinu, nakon završenog fakulteta, odlučio sam se prijaviti u LSPD akademiju. Ulazak u policiju nije bio jednostavan – testovi izdržljivosti, psihe, morala i pravne osnove predstavljali su ozbiljan izazov. Ali nisam posustao. Bio sam vođen željom da zaštitim svoj grad i budem uzor novim generacijama. Akademiju sam završio kao jedan od najboljih kadeta, spreman da se suočim s pravim svijetom.

Moji prvi dani na terenu bili su pravi šok. Kao patrolni službenik, bio sam zadužen za najproblematičnije dijelove grada – od Grove Streeta do centra prepunog sitnih kriminalaca. Svakodnevno sam bio suočen s opasnostima, od sitnih lopova do organiziranih bandi. Ubrzo sam shvatio da rad u LSPD-u nije samo posao, već način života. Morao sam naučiti kako se nositi s pritiskom, donositi brze odluke i iznad svega, biti psihički jak.

S vremenom sam stekao iskustvo i povjerenje svojih nadređenih. Zahvaljujući svom radu i posvećenosti, unaprijeđen sam u narednika, a ubrzo nakon toga u detektiva. Rad u odjelu za kriminalističke istrage donio mi je nove izazove. Umjesto patroliranja, sada sam bio zadužen za složene istrage – od krijumčarenja droge do otkrivanja mreža organiziranog kriminala. Slučajevi koje sam rješavao postajali su sve teži, ali i nagrađujući. Uvijek sam se trudio biti korak ispred kriminalaca, oslanjajući se na intuiciju i detaljne analize.

Jedan od najtežih trenutaka u mojoj karijeri bio je sukob s jednom od najvećih bandi u Los Santosu. Taj slučaj trajao je mjesecima. Izvršavali smo racije, pratili vođe i infiltrirali se u njihove redove. Bilo je opasno, a rizik je bio velik, ali uspjeli smo. Zahvaljujući našoj operaciji, uspjeli smo smanjiti njihovu moć i vratiti barem malo mira u dio grada koji su terorizirali godinama.

Nakon godina rada, postao sam kapetan, preuzevši vodstvo nad odjelom specijalnih jedinica. Moja odgovornost sada uključuje planiranje i vođenje visokorizičnih operacija – od talačkih situacija do eliminacije najvećih prijetnji za sigurnost grada. Svaki dan nosi nove izazove, ali uz tim iza sebe, osjećam se spremno za sve što grad baci pred nas.

Iako sam prošao kroz mnoge opasnosti i suočio se s najgorim što ovaj grad može ponuditi, uvijek sam ostao vjeran svom principu – zaštiti i služenju građanima. Moja karijera u LSPD-u nije samo posao, već poziv koji me ispunjava i daje mi osjećaj svrhe. U Los Santosu, gradu gdje je zakon često posljednja linija obrane, s ponosom nosim značku i činim sve da ovaj grad bude sigurno mjesto za sve njegove stanovnike.

Ishodi:
1- Coja može da pljačka saradjuje sa kriminalcima u getu jer to je njegova ekipa, njegovi najlojalniji ljudi.
2- Coja može da veže, vuče, ubaci/izbaci iz kola, pretraži(sa svake strane), leči, vozi, popravlja auto, otvara PDA i pali kamericu sa revolverom(tejzer) u ruci.
3- Coja može osumnjičenima slomiti kamericu, očistiti dosije i uzeti mito (do $100K) i ilegalne predmete.
4- Coja može mučiti i bahato ponašati prema kolegama, civilima, banditima.. (ne na talačkoj)
5- Coja može ući u 2v1 iz svog iskustva I treninga.
6- Coja može patrolirati u getu radi lakše potrage traženih lica i sakupljanja dokaza o različitim kriminalnim bandama.
 
Last edited:
Top Bottom