Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Leader za Los Santos Vagos | Limeni Zheric

Rejected
Status
Not open for further replies.

Limenii Zehric

Player
Player
Joined
Apr 20, 2024
Messages
67
Informacije

1. Vaše ime IRL

Luka
2. Vaše godine

15
3. Vremenska zona
GMT +2
4. Prosjek online po danu:
4 do 5h
5. Vaš Discord
Moj disc: filke111
6. Vaše ingame ime
Limeni Zheric
7. Vaš ID
57710

Dodatne informacije

1. Lider za.....

----Los Santos Vagos----
2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)

1.1 Zelim biti lider ove speceficne organizacije zato sto sam dugo na ovome projektu i imao sam iskustva u mnogo banda gde sam vodio te bamde kao pomocnik i bio 11-ka. Samim tim znam kako banda treba da funkcionise i sta treba da se radi...

1.2 Imam svoj tim zamenika, kao i smpreminih turfera gde bih od prvog dana krenuli preozbiljno da radimo i da ne pravimo greske.

1.3 Redovno bi pravio talacke, napad na fz, pljacke prodavnica itd... Naravno na prvom mestu po meni najvaznije to je turf na njega bi se najvise koncentrisao... Trudio bi se da budemo sto aktivniji!

3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.

2.1 Ne bih dozvolio ulazak bilo kome u bandu pre svakog ulaska svako bih prosao pored detaljnog ispitivanja.

2.2 Ne bih dozvolio konflikte i sukobe u organizaciji.

2.3 Pravio bih sastanke bas iz razloga da vidim kako funkiconise organizacija tj napreduje da vidim da li je sve uredu i da li svima sve odogovara.

2.4 Pokusao bih da budem u savezu sa vecinu banda u savezu i da izmedju nas ne dodje do konflikta vec da budemo slozni i jaci.

2.5 Oformio bih tim za geto robanje koji bih se sastojio od ghetto boy ghetto old boy i ghetto lidera. Koji bih se bavio ugl robanjem


Rankovi:

1. Suspend
2. Newboy
3. Oldboy
4. Ghetto Boy
5.Ghetto Old Boy
6.Ghetto Team Lider
7.Grafit team
8.Grafit team Lider
9.Turfer
10. O.G
11. Asistent Lidera
12. Co-Lider
13.Lider



Hvala na citanju moje aplikacije. I zelim srecu ostalim kandidatima :)
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom