Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

Dragan Kragovic

Player
Player
Joined
Sep 1, 2024
Messages
6
Ime: Nemanja Tajson
Pol: ženski
Starost:12
Rasa: crnac
Nacionalnost: srbin
Mesto rođenja: Kosovo
Otac: Uroš tajson
Majka: Tijana Tajson
Težina: 140kg
Visina: 190cm
Boja očiju: crna
Boja kose: plava
Tetovaže: leva ruka
Prednosti: Snalazljiv u komplikovanim situacijama
Slabost: brze odluke. Životna priča +200 reci Nemanja tajson rođen u gradu los Santos roditelji uroš,Tijana ja i moja porodica Tajson smo živeli u selu moji roditelji su radili na farmu da bi meni kupili telefon ja nisam išao u školu. Moji roditelji skupe pare za mene da idem u školu moj otac ode u kazino prokocka sve moj otac je bijo dužan komšiji pare i zelenašima dolazili su na kuću i pretili otac nas je ostavimo ja sam ISO u šumu za drva pecao lovijo da bi preziveli i tako krenem ja u šumu po drva nađem 500 dolara uplatom loto i dobijem moj otac se vrati kući nakon par dana moji roditelji su me čekali da dođem kući kada je neko pozvonijo oni su mislili da sam ja i u tom trenutku otvaraju vrata ulazi kamataš baca koktel upali kuću i pobegne moji roditelji izgore nakon te nesreće ja sam se preselio u šumu poneo sam od mog oca pištolj i vežbao svaki dan da se osveti kamatasima kada sam uvežbano krenem na kamatasa i ubijem ga posle sam uhapšen na 25 godina zatvora izaso sam iz zatvora radijo osnovo porodicu kupijo kuću i sada zavrsavam moje ciljeve. ishodi:
1.Nemanja može pružati prvu pomoć, pretraživati, pljackati ljude, uzimati stvari s poda, vezuje,vuce i ubacuje i izbacuje lice u kola sa revolverom u ruci.
2.Nemanja sme da ide 2 na 1 zbog svoje jake fizicke snage i sposobnosti
3.Nemanja može koristiti i nositi legalno i ilegalno (XXX) oružije sa sobom
4. Nemanja moze brojeti čoveku na ulici ako ga smara
5.Nemanja može pretraživati, pljackat lica sa bilo koje strane
6.Nemanja jer moze da vozi bilo koje off-road auto do 60 km-h zbog iskustva u voznji
7.Nemanja moze nositi bilo koje hevy oruzje
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom