Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Your ID
61903
Players nickname
Strale Mdma
Administrators nickname
Mujo Simba
Date
Oct 5, 2024
Time
18:09
Proofs
https://gta5grand.com/forum/threads/831539/

strale11

Player
Player
Joined
Jun 30, 2024
Messages
2
Dobar dan draga administracijo ja sam korisnik 61903 koji za kojeg se odnosila zalba Approved - GP 1.3 | 61903
Vuk je bio osoba koja me je i okacila ja i vuk smo smo se posle 5 sati od kacenja dogovorili da obrise pov i da je pogresio sto me je okacio ako treba imam i dokaze poruka na forumu a postovani admin ivash low me je i banao posle kacenja zalbe. Vuk je bio obrisao pov pre 48 sati od kacenja zalbe...
A posle svega toga je i bio okacio takodje apel za moj unban. Tako da bih vas njaljubaznije zamolio da mi pomognete da dobijem unban posto ja bez ovog projekta ne mogu da zivim... Skupljao sam pare 2 meseca da mi kupio premium battle pass . Uzivao sam da se druzim sa prijateljima svojim na ovoj predobroj igri , zato Vas draga administracijom molim da mi pmognete. Ako bude ovaj apel odbijen verovatno vise necu igrati grand , zato zelim da Vam se zahvalim svim adminima jer ste mi uvek bili tu kad ste mi bili potrebni ... Hvala Vam na svemu draga administracijo .
Vas 61903....
 
Top Bottom