Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Holzy Blueblood

Player
Player
Joined
Oct 7, 2024
Messages
7
1. Vaše ime IRL:Dominik
2. Vaše godine: 14
3. Vremenska zona: Gmt
4. Prosjek online po danu:7-14h
5. Vaš Discord:h78y
6. Vaše ingame ime:Holzy Verstappen
7. Vaš ID:61838

1. Lider za Los Santos Vagos

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

1.1 Već par mjeseci proučavam pravila Grand Rp servera i smatram da sam dovoljno zreo i vješt da preuzmem Los Santos Vagos organizaciju u svoje ruke.

1.2 Vrlo sam strpljiv i aktivan na serveru i smatram da bi praveno vodio Los Santos Vagos organizaciju i da bi u mojim rukama uz pomoć mojih hc-ova koje bi osobno birao po povjerenju organizacija bila jako stabilna i sigurna za njezine članove.

1.3 Oduvijek volim biti vođa nekog velikog projekta i uvijek me veseli kada to i uspijem biti,a snatram da kao vođa Los Santos Vagosa bi digao organizaciju i na neki način poboljšao Grand Rp server.

3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.

1.1- igrač koji oce da udje u organizaciju bice pravilno ispitan i imat ce pravo na 3 greške da bi bili sigurni da nece kršiti pravila.
1.2 Potrudio bi se da se da Los Santos Vagos organizacija bude što aktivnija i da nema nikakvog kršenja pravila.
1.3 Davao bi dosta velike bonuse naravno po zasluzi ponekad čak i iz vlastitog džepa.
1.4 Činovi bi bili ravnopravno dijeljeni i nebi bilo mita ili kormpcije (igrači koji bi primali mito dobili bi kick čim prije)
1.5 Nebi bilo ubacivanja preko veze ili mita svi će članovi morati biti ravnopravno ispitani (član koji ih ispituje morati će imati upaljenu kamericu)


RANKOVI:
1. Suspended
2. Ghetto Roamer
3. Little Bro
4. Mini Turfer
5.Helper
6. Ghetto Cleaner
7.Turfer
8.OG
9.Trusted
10.Mini Chief
11. Deputy Chief
12. Semi Leader
13. Main Chief



Sretno svim drugim kandidatima💛
 
Top Bottom