Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Ilijas Vercetti

Player
Player
Joined
Oct 11, 2023
Messages
154
Informacije

1. Vaše ime IRL: Ilija
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosjek online po danu: 2-5h
5. Vaš Discord ilijas_s
6. Vaše ingame ime: Ilijass Junior
7. Vaš ID 47027

Dodatne informacije

1. Lider za..... EMS

2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)
Najpre zato sto sam mnogo vremena proveo u bas ovoj organizaciji.
Smatram ovakvu poziciju odnosno poziciju kao lidera bilo kakve organizacije ozbiljno shvatiti.
Spreman sam preuzeti odgovornost za sve u vezi organizacije. Iskustvo mi je donelo mnogo znanja koje je potrebno za ovakvu poziciju.
Kao i svaki pouzdan lider organizacije spreman sam svoje vreme odvojiti za organizaciju kako bih ispratio njen rad.
Spreman sam pravedno postupiti prema svakom clanu organizacije, kako bi smo svi bili ravnopravni.




3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.

3.1 Pouzdana vrhovna komanda
Spremio bih tim ljudi koji bi redovno pratili rad organizacije. Svaki clan bi uvek mogao pitati sta god mu nije jasno. Samo iskusni bi bili na poziciju vrhovne komande kao i ljudi koji su svojim radom i trudom to zaista i zasluzili.

3.2 Role Play na najvisem nivou.
Svaki clan EMS-a bio bi obucen tako da se iz role play situacije izadje sa maximalno ispostovanim RP-om.
(Nakon intervencije proveriti dali je lice dovro ponuditi jos neku pomoc ranjenom licu itd.)

3.3 Kolegijalnost
Svaki konflikt, unuutar organizacije i sa drugim organizacijama je strogo zabranjen i bio bi strogo kaznjen. Smatram da kolege trebaju saradjivati i da se medjusobno postuju.


!Radio Kodovi!

10-1 Okupljanje na parking iza bolnice
10-2 Odrcno
10-3 Smanjiti komunikaciju preko radija
10-4 Potvrdno/Primljeno
10-5 Ponoviti prenos
10-6 Zaboraviti poslednji prenos
10-7 Odjava smene
10-8 Dolazak na smenu
10-10 Pucnjava
10-20 Lokacija
10-21 Trenutno stanje
10-99 Gotova Situacija

!Rankovi!

01 I Direktor Bolnice
02 I Zamenik Direktora Bolnice
03 I Asistent Direktora Bolnice
04 I Savetnik Direktora Bolnice
05 I Head of Department
06 I Deputy Head of Department
07 I Supervisor
Hirurg
Psiholog
Helicopter Patrol Senior
Helicopter Patrol Junior
Pripadnik Hitne Pomoci II
Pripadnik Hitne pomoci I
Lab doktor II
Lab Doktor I
Doktor opste prakse
Doktor III
Doktor II
Doktor I
Doktor na obuci
Odsustvo
Suspend 24h
Suspend 48h
Suspend 72h

!Napomena!

IZVINJAVAM SE STO SAM VISE PUTA PONOVIO APLIKACIJU. SVE SAM URADIO UZURBANO I ZBOG MNOGO OBAVEZA I ZABORAVIO SAM KOLIKO JE BITNO LEPO NAPISATI APLIKACIJU.
HVALA VAM NA CUTANJU APLIKACIJE I NADAM SE DA CE TE RAZUMETI.

U svakom slucaju srecno svima i zelim vam sve najbolje. Lep ostatak dana!
 

Ilijas Vercetti

Player
Player
Joined
Oct 11, 2023
Messages
154
Pod 3.4
Redovne regrutacije clanova teska ispitivanja zbog sto pouzdanijih radnika koji ne bi jrsili pravila i mogli u svakoj situaciji pravlino postupiti.
 
Top Bottom