Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
2717
Players nickname
Ammir Notorioushotta
Suspect ID
0000
Date of violation
Oct 7, 2024
Time of violation
00:00
Proofs
https://streamable.com/n3ctgz

nemanjamacher

Player
Player
Joined
Aug 30, 2023
Messages
250
Možda nema mali čit, ali odavno se zna da koristi custom dsync redux, treba ispitati ovo, i zna se ko su mu drugari što su banovani Rubiroze i par još njih za Cheat iz Yakuze
 

nemanjamacher

Player
Player
Joined
Aug 30, 2023
Messages
250
Inače Brando čujem da si se hvalio stvarno kako si bio dobar faceit igrač, nadji me tamo na HLTVu, faceitu i esportalu, pa ćeš videti šta znači dobro
 

Brando Gagic

Player
Player
Joined
Jul 5, 2023
Messages
399
hahahahhahahaahhaha brate ako ces biti srecan da ja vise ne igram ovde ja cu prestati nije mi tesko. samo da vi deca budete srecna i vesela.
 

nemanjamacher

Player
Player
Joined
Aug 30, 2023
Messages
250
hahahahhahahaahhaha brate ako ces biti srecan da ja vise ne igram ovde ja cu prestati nije mi tesko. samo da vi deca budete srecna i vesela.
Pa vidi znaš i sam da sam uvek protiv čitera ko god to bio, kad je neko čist sam kažem čist je čovek, ti nemaš čit, ali imaš custom dsync redux, što ti daje prednost jer ti se ljudi mnogo dsyncaju i nekada ne primaš damage u nekim situacijama, I drugo što me još više nervira ajde ovo manje više, je to što podržavaš ban evadera i držiš ih u famu, eto
 

Brando Gagic

Player
Player
Joined
Jul 5, 2023
Messages
399
pa nisam ti ja cole i ostali citeri da me poredis sa njima. ovako mi je nasmestena igrica od pre godinu ipo dana nisam nista dirao . ako je to citovanje daj odma nek me banuju . a ti nadji neku zanimaciju ljubi te brat opsednud si puno sa tim ko je citer a ko nije
 

nemanjamacher

Player
Player
Joined
Aug 30, 2023
Messages
250
pa nisam ti ja cole i ostali citeri da me poredis sa njima. ovako mi je nasmestena igrica od pre godinu ipo dana nisam nista dirao . ako je to citovanje daj odma nek me banuju . a ti nadji neku zanimaciju ljubi te brat opsednud si puno sa tim ko je citer a ko nije
Pa kad udjem da igram igricu igram da bi mi bilo zanimljivo i da bih se zabavio, I dodje neki citer i krene da uništava to, što ga onda ja ne bih reportovao, kažu nemanja macher forum warrior, pa dobro brate zašto onda svaki lik kojeg reportam na kraju dobije ban, pa jer čituje
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom