Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Pending review Leader za Bloods Street Gang | Matke Angel

Matkeeッ

Player
Player
Joined
Dec 15, 2022
Messages
69
1.Vaše ime IRL: Mateja
2.Vaše godine: 17
3.Vremenska zona: GMT+1
4.Prosjek online po danu: 5-8h
5.Vaš Discord: matke__
6.Vaše ime u igri: Matke Angel
7.Vaš ID: 14542

1 Lider za: Bloods Street Gang


2. Zašto želite da budete lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga sa objašnjenjem)

Želim da budem vođa za Bloods Street Gang znam kako da vodim organizaciju, jer sam u dosta bandi bio 12 rank, vodio bi na najbolji način u kojoj mogu da budu uključene i ostale bande .

Znam kako kriminalne organizacije rade i dugo sam u tome. Ono što ću učiniti je da obezbedim da nema više toksičnosti unutar same organizacije to nije nešto što cu tolerisati, jer je važno da se svi naši članovi u organizaciji osećaju bezbedno .

Kao lider organizacije, dugo sam želeo da budem jer smatram da je pravo vreme.

Da vodim svoju organizaciju na način na koji niko drugi, volim da preuzmem odgovornost. Zelim da zadržite dobar RP.

Imacu prave zamenike koji mogu da vode događaje i kontrolišu svu bandu kada nisu u gradu.


Hc komanda i ja izabraćemo ljude koji su upuceni u pravila grada , isto tako cemo da naucimo nove igrace da ne krse pravila vec da igraju po pravilima rp-a kako bi se baza igraca povecala.


Ovo banda ce izgraditi blisko prijateljstvo i jaku i stablinu bandu.




3. Vaši saveti za poboljšanje nivoa RolePlay-a u organizaciji.


Moj savet je da članovi bande više primenjuju RolePlay jer će igri dati mnogo više IRL osećaja i možda privući više ljudi. Pre samog ulaska bili bi ispitani pravilima grada. I takodje obratio bi paznju na postovanje veceg i iskusnijeg ranka.

Pod mojim vođstvom glavna stvar će biti oživljavanje geta i svih bandi (FZ, pljačke prodavnica, doušnika) što je u suštini važno za bande i stranu kriminala.

Deli cu bonuse mojim članovi koji pokažu dobru aktivnost na događajima kako ne bi izgubili veru u bandu.

Imam vec dobar grafit tim za prskanje grafita tako da tim može da prska svaki sat i da vidimo profit od najmanje 10 hiljad.

Takodje imam i spremnu rp ekipu koja je spremna da pokusamo da dignemo rp na veci nivo.
 
Top Bottom