Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
64811
Players nickname
milan hrstoje
Suspect ID
12492
Date of violation
Oct 7, 2024
Time of violation
20:34
Proofs
https://youtu.be/aTs2QWH4Nzw

Lesaa

Player
Player
Joined
Sep 6, 2024
Messages
9
Kapiram da te jede komplex iz proslosti, ali nemoj ovde da lecis te iste komplexe. Ovo je igrica druze igraj se, sprdaj, druzi s ljudima mislim barem pokusaj, posto ocigledno van ovo se niko nece druzi s tobom, ili te bas maltretiraju van ovo pa dodjes ovde da provociras i onda kad ga dobijes kacis ljude po forum. De ti je obraz lepi moj Kolane? :'D
 

kolan

Player
Player
Joined
Sep 4, 2024
Messages
71
Kapiram da te jede komplex iz proslosti, ali nemoj ovde da lecis te iste komplexe. Ovo je igrica druze igraj se, sprdaj, druzi s ljudima mislim barem pokusaj, posto ocigledno van ovo se niko nece druzi s tobom, ili te bas maltretiraju van ovo pa dodjes ovde da provociras i onda kad ga dobijes kacis ljude po forum. De ti je obraz lepi moj Kolane? :'D
da maltretiraju me u skoli i je problem svaki ali vaski dan jebeno me udaraju u skoli nadam se da si skuzio da maltertiraju me
 

Allen Sikter

Server Administrator
Server Administrator
Joined
Apr 23, 2022
Messages
2,780
Nakon Pregleda dkaza odlucio sam Prihvatiti ovu zalbu
ID: 12492 dobit ce kaznu za G.P 3.2
Roditelje ne treba spominjati u svim chatovima, uključujući glasovne | Isključite zvuk 180 minuta ili zabranite pristup do 7 dana.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom