Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Ilijas Vercetti

Player
Player
Joined
Oct 11, 2023
Messages
163
1. Vaše ime IRL: Ilija
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosjek online po danu: 2-5h
5. Vaš Discord ilijas_s
6. Vaše ingame ime: Ilijass Junior
7. Vaš ID 47027

Dodatne informacije

1. Lider za... Bloods Street Gang

2. Zasto zelite biti lider ove specificne organizacije.

2.1 Iskustvo i Spremnost
Pre svega imam iskustvo u ovoj organizaciji.
Mnogo vremena sam provodio u Crime Organizacijama i znam tacno kako funkcionise i kako bih trebao drzati organizaciju.

2.2 Ludi u organizaciji
Imam spreman tim ljudi koji bi bio sposoban voditi organizaciju. To cini ljude koji su spremni pokazati ljudima kako se radi. Svi clanovi visih rankova bili bi spremni voditi akcije.

2.3 Aktivnost i poznavanje pravila
Svaki dan sam aktivan. Svakodnevno bih radio akcije kojima se bave ljudi u Crime organizacije.(Talacke, grafiti Gun Store, 24/7 prodavnice itd.)

3. Vas savet za poboljsanje Rp-a u organizaciji.

3.1 Detaljna ispitivanja
Svaki clan pre ulaska u organizaciju Bloods morao proci detaljno ispitivanje radi provere poznavanja pravila. Najpre pored klasicnih ispitivanja sto ukljucuje (Pg, Mg......) bih pitao pravila u bezi organizacije i rada organizacije koja bi svako trebao znati.

3.2 Funkcionalnost
Svaki clan imao bi svoj zadatak u organizaciji.
Neki ljudi bi bili preodredjeni da vode Talacke itd. Neki za grafite... To se radi iz razloga kako bi organizacija u svakom aspektu bila aktivna i radila sve sto je potrebno!

3.3 Nagradjivanje aktivnih clanova.
Svakom clanu koji je aktivan u organizaciji, dobijao bi bonuse kako bih ljude motivisao da budu aktivniji i rade kako treba.

3.4 Svako ko bi hteo uci u organizaciju, morao bi imati minimalno 7 godina u gradu. To bih radio kako bi u organizaciji bili ljudi koji imaju iskustva i znaju kako se Rp-a a ljudi koji su tek dosli na server, steknuti iskustvo i pridruziti se organizaciji.

!Rankovi Organizacije!

1. Suspend
2. Newbie
3. Gangster
4. Gheto Boss
5. Grafit Team
6. Hitman
7. Grafit Team Lider
8. OG
9. Turfer
10. Consiliege
11. Legend
12. Deputy Leader
13. Leader of Bloods
 
Top Bottom