Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Nemanja Fjuri

Player
Player
Joined
Feb 3, 2024
Messages
252
Informacije

1. Vaše ime u RL: Nemanja
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 3-8h
5. Vaš Diskord: dramqq
6. Vaše Ingame ime: Nemanja Fjuri
7. Vaš ID: 54794




Dodatne Informacije

1. Lider za.....LSPD(Los Santos Department Police)
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)




LSPD je jedna od organizacija koju sam uvek zeleo da vodim jer je u sredini grada i meni jako vaznaa org. Proveo sam dosta vremena u njoj i znam kako sve funkcionise i kako treba da radim nisam imao to iskustvo da vodim organizaciju nazalost ali sam se dobro pokazao i mislim da sam proveo dovoljno vremena u ovaj roleplay da vodim ovakvu organizaciju jer sam ucio od najboljih i ceo svoj roleplay proveo u drzavnim organizacijama,


Jos jedan od razloga je zato sto je LSPD organizacija koja je u zadnje vreme malo teze ukljucivala stvarno roleplay a ja sam se uvek trudio da igram sve kroz roleplay i postujem ga tako da zelim da posedujem ovu organizaciju da bi popravio roleplay sa mojim timom koji takodje sve zna kako funkcionise i mislim da bi to stvarno uspeo jer jako dugo zelim ovu organizaciju ali sam cekao pravi trenutak za nju, naravno postoji mnogo ljudi koji su toksicni u svakoj organizaciji naravno dosao sam i to da popravim jer nikad na ovom serveru koliko sam proveo vreme nisam nikoga uvredio niti bio toksican te u mojoj organizaciji nikada nece biti toga nego jednostavno ozbiljnost i trud za organizaciju kako bi zasluzili unapredjenje i kako bi doprineli njoj.


Stvarno volim organizaciju dao bi sve od sebe da je vodim punih 2 meseca i da ljudi zapravo ostanu u organizaciji i budu do kraja jer organizacija stvarno nekada moze da bude zabavna u dosta situacija jer se nalazi u centru grada i stalno ima akcija. Svakako HC se ne bi dobijao tako lako nego trudom i zaslugom kao sto cu se ja truditi za svoju organizaciju tako mogu i ostali kako bi dosli do HC-a. Jer sam se kroz ceo svoj roleplay trudio da dobijem HC i to ceo mandat te zato mislim da mogu i ostali jer je zabavno krenuti od pocetka i doci do pomocnika meni jer mi ostavljaju dobar utisak , takodje bi se ja potrudio da ostavim dobar ugled i utisak na sebe da ljudi vide da sam sposoban i da mogu da vodim ovako jednu organizaciju koju svi vole.






3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.



Poboljsao bih ozbiljnost svake roleplay situacije i razinu roleplay, te bi imao jako razne ideje za samo LSPD gde ce clanovi dobijati razne nagrade i unapredjenja.

Trudio bih se da budem korektan prema svima ko se bude najvise pokazao na akcijama on ce dobijati bonuse i ko uvek bude poslusan jer ne bi bilo fer prema drugima koji se trude za vecu poziciju i stvarno rade sve kako bi doprineli organizaciji da ih ne vidim niti ih nagradjujem a neko ko ne radi nista da mi bude HC jednostavno toga nece biti u mojoj organizaciji zato sto sam ja onaj koji se trudio od sitnog pocetka do vrha u svakoj organizaciji koji sam bio.

Naravno morali bi biti ozbiljni na svakoj mogucoj akciji da ostavimo ugled svojim kolegama iz drugih organizacijama i naravno da ne dozvolimo krime organizacijama da nas nikad pobede u bilo kojoj akciji. Te cu imati posebnu specijalnu uniformu za svaku akciju i posebne uniforme za patrole ili slicno.

Imao bih HC tim koji bi vodio red u mojoj organizaciji jer su oni uvek uz mene i znaju sta rade

Ne bi dozvolio apsolutno nikakav konflit ili tokcinost izmedju svojih clanova ili da moji clanovi vredjaju gradjane ili druge organizacije oni ce odma biti kaznjeni kao sto je uvek bilo do sada.

Posedovao bih nocne patrole , specijalne operacije, simulacije talackih i drzao bi licno obuke nekim clanovima koji bas ne znaju nista i potrebno im je,

Imacu Ministara odnosa koji ce resavati sve sa drugim organizacijama i takodje u nasoj organizaciji gde ce drzati sastanke ici na njih i stvarno se truditi da imamo sto bolji odnos sa ostalim organizacijama jer mi je to najbitnije!

Ne bi dozvolio nikako omalazavanje u prevodu da neko koristi svoju HC poziciju i hvali se time sto je HC i komanduje nekome kada stvarno nije potrebno jer voleo bi da clanovi budu opusteni i da samo dolaze na 10-1 kada je stvarno hitno

Patrole bi bile stalno na putu u stanici bi bili samo Lider, Zamenici i Assistent kada je potrebno i naravno Vucna sluzba ce biti tu koja ce stalno regulisati lose parkirana vozila. I svako ce napredovati putem hapsenja i putem uhapsenih vozila.

I jos jedna stvar koju sam primetio je komunikacija na radio mnogo ljudi u tekstualnom i voice radiju MG-a ili slicno medjutim ja cu da napravim da se radio samo koristi za Kodove i jako hitne slucajeve a tekstualni moze biti za komunikaciju izmedju radnika sa kodovima 10-20 i slicno.

Stvarno ne zelim clanove da se plase od mene sto sam Lider ili slicno nego ako im nesto treba ili imaju da prijave nekog clana da je toksican neka slobodno kazu jer zelim da se ponasam kao da sam i ja u rangu sa njima naravno potrebno je to Liderstvo kako bi organizacija bila na mestu i ljudi ne bi krsili pravila i stvarno cu se potruditi da to sve napravim sto sam rekao.

Pravio bih redovne regruatcije gde bi svako clan bio dobrodosao ako postuje sve kriterijume slobodan je da dodje i ucestvuje u nasoj regrutaciji.




4.Kriterijumi



Aktivnost 2h+ zato sto mislim da svako moze da ispuni to i ako stvarno zeli da bude u ovoj organizaciji i da joj pomogne i postane nesto u njoj 2 sata mu nece biti mnogo naravno videcemo kako ce to ici ali naravno odsustvo se racuna.
Minimun 13 godina OOC
Minimuun 7 godina IC
Postovanje HC tima
Postovanje i osvnovno znanje pravila grada.
Posedovanje svih dozvola.( Ako neko ne bude imao kojim slucajem Ministar ce to resavati sa kolegama iz drugih organizacija)
Postovanje svakog clana u organizaciji i dobra komunikacija clanova.
I nemojte mi nikada raditi iza ledja!




5.I da dodam sta bi ja uradio za ovu org.


Trazim veliku disciplinu od ljudi te ako je ne bude bilo ja cu pomoci ljudima kojima nesto nije jasno da bi stekli tu disciplinu
Gledacu sve na isti nacin i unapredjenje i nagradjivanje ce biti potpuno fer i korektno sa moje strane.
Posle svake akcije bi se dogovarao sa svojim ljudima i pricao ako im nesto nije bilo jasno na toj istoj akciji.
I pravio bih treninge za ljude naprimer simulacije pljacki , talackih da novi clanovi vide kako je to koji nikada nisu bili u organizaciji.
Obavezno postovanje roleplay do kraja svake situacije to cu licno napomenuti na discord kanalu jer mi je to najbitnije kako organizacija ne bi krsila bilo kakva pravila.
Bilo kakvo namestanje ili pokusaj da ugasi ovu organizaciju bice strogo kaznjeno od mene i naglaseno svim ostalim organizacijama da ljudi ne regrtuju to lice.




6.Kodovi




10-1 - Sve jedinice se vracaju u bazu po naredjenju komandnog osoblja.
10-2 - Negativno.
10-3 - Prekid razgovora na centrali.
10-4 - Potvrda / Primljeno.
10-5 - Ponovite poslednji prenos.
10-6 - Zanemarite poslednji prenos.
10-7 - Pauza.
10-8 - Povratak sa pauze.
10-9 - Ranjen drzavni sluzbenik!
10-10 - Pucnjava u toku.
10-11 - Pljačka u toku.
10-14 - Oblacenje specijalne uniforme!
10-20 - Trenutna lokacija?
10-22 - Trenutna lokacija svih aktivnih patrola?
10-33 - Hitno potrebna podrska!
10-35 - Ranjen gradjanin
10-99 - Situacija je završena!
10-95 - Prevoz lica do zatvora
10-55 - Zaustavljeno vozilo
10-57 - VIKTOR - Potera za vozilom
10-57 - FOKSTROT -Potera za pesakom

Kod A - Pad igre
Kod B - F8 i U
Status 1 - Dolazak na smenu
Status 2 - Odlazak sa smene




6.Rankovi

---Structure---

1. Suspend 24h
2. Suspend 48h
3. In Training Officer
4.Towing Unit
5. Police Officer I
6. Police Officer II
7. Police Officer III
8. Police Officer K9
9. Traffic Officer
10. Head Traffic Officer
11. Deputy Patrol Leader
12. Patrol Leader
13. Sergeant
14. S.W.A.T Team
15. AIR Team
16. SSU Team
17. Junior Detective
18. Senior Detective

19. Head Detective

---HIGH STAFF---

20. Training Instructor
21. Dispatcher
22. Station Commander
23. SSU Commander
24. AIR Commander
25. S.W.A.T Commander

----HIGH COMMAND---

26. Director of Police
27. Minister of Relations
28. Assistant of Chief
29. Deputy Chief
30. Chief of Police
 
Top Bottom