Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

gule2912

Player
Player
Joined
Sep 17, 2024
Messages
5
1. Vaše ime IRL Nikola
2. Vaše godine 22
3. Vremenska zona GMT +1
4. Prosjek online po danu 4-6 sati
5. Vaš Discord gucciguze
6. Vaše ingame ime Johnny Drawer
7. Vaš ID 15651

Dodatne informacije

1. Lider za..... LSPD (Los Santos Police Department)
2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)

1. Vec sam duze vreme u ovoj organizaciji i mislim da sam pravi covek za ovo mesto jer sam upoznat sa pravilima grada i sa tim kako funkcionise ova organizacija. Duze vreme sam na serveru upoznao sam dosta pravila grada i stekao sam iskustvo u raznim organizacijama.

2. Napredovao sam u ovoj organizaciji od najobicnijeg policajca do HC-a i video neke od prupusta pa bih samim tim promenio to.

3. Imam odabranu i spremnu ekipu koja zna voditi posao i koja je spremna da unapredi sve. I naravno odrzavao bih sastanke sa prethodnim liderima kako bih video gde su oni gresili kako ja ne bih pravio iste.
3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.

Prvo bih doveo odgovorne ljude koji bi vodili LSPD pored mene kako treba i bez ikakvih warnova na org i slicno. Ne bih tolerisao niti jednu greskicu od strane clanova org. Uveo bih sto vise evenata kako bi svi ucestvovali i bili nagradjeni.

Imali bi minimum 3-4 aktivne patrole u gradu zbog smanjenja kriminalnih aktivnosti kako bi svi kolege bili u opticaju za neku pljacku, napad na sluzbeno lice i sl.

Pored toga bih odrzavao konstante sastanke sa liderima ostalih organizacija i njihovim zamenicima kako bi uvek bili u toku sta se i kad desava.

Na svako moje kretanje po gradu ili na eventima i sl. morali bi da me prate dve kolege zbog bezbednosti.

Rankovi

1. Suspend 24h
2. Suspend 12h
3. Na obuci
4. Komunalni policajac
5. Pauk servis
6. Obican policajac
7. Visi policajac
8. Vodja patrola
9. Pregovarac
10. Swat obuka
11. Swat sniper tim
12. Swat specijalac
13.Zamenik glavnog inspektora
14. Glavni inspektor
15. Unutrasnji inspektor
16. Visi unutrasnji inspektor
17. Swat komandant
18. Vodja inpektora
19. Vodjja unutrasnje kontrole
20. Major
21. Direktor stanice
22. Komandir policije
23. Assistent zamenika nacelnika
24. Nacelnik

PS. Nisam 100% siguran oko rankova
 
Top Bottom