Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Your ID
47630
Players nickname
karlotsuji
Administrators nickname
luka lopac
Date
Oct 9, 2024
Time
00:00
Proofs
https://gta5grand.com/forum/threads/836076/post-2943006

Karlo Tsuji

Player
Player
Joined
Jan 7, 2024
Messages
92
postovanje luka lopac.kao prvo vidim da nemas iskustvo kao admin jer se vidi da je video editovan i nisi trazio celi pov gde se vratio+nisi ga kaznio a razgovara se na discord,to je jos jedan fact da si neiskusan.mene si kaznio jer sam ga odro tri puta i on se vratio prije nego sto je proslo 15 min to ti je nlr,razgovara se na discord to ti je mg.ako neznas kako pregledavati zalbu i pravilno kazniti nemoj da pregledavas jer ako si vec mene kaznio jer sam im oduzeo ruke jer su kidovi bezruki nek idu na www.kupiruke.com,onda bi bilo fer da i njih kaznis za mg+imam pov kako radi nlr i pov kako me njegov kolega ubio sam heavy sniperom sa autoceste.ako zelis ja ti to sad odma dostavim,hvala lepo


๐•ถ๐–†๐–—๐–‘๐–” ๐•ฟ๐–˜๐–š๐–๐–Ž
 

Karlo Tsuji

Player
Player
Joined
Jan 7, 2024
Messages
92
al necu da dostavim kako rade nlr i kako me ubijaju sa autoceste heavy sniperom jer nisam tolko govno od coveka kao oni
๐•ถ๐–†๐–—๐–‘๐–” ๐•ฟ๐–˜๐–š๐–๐–Ž
 

Karlo Tsuji

Player
Player
Joined
Jan 7, 2024
Messages
92
molicu da ga kaznis za mg jer prica na discord(mg)+nek dostavi cijeli pov jer se vidi da je editovan jer usred price on zavrsava pov
๐•ถ๐–†๐–—๐–‘๐–” ๐•ฟ๐–˜๐–š๐–๐–Ž
 
Top Bottom