Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

mackica22

Player
Player
Joined
Aug 6, 2024
Messages
68
1. Vaše ime : David
2. Vaše godine : skoro 14
3. Vremenska zona : GMT+1
4. Prosjek online po danu : 5-15h
5. Vaš Discord : daviiid282
6. Vaše ingame ime : Daki Panj
7. Vaš ID : 64708

Dodatne informacije

1. Lider za. Los Santos Police Department

2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)

Zelim biti leader ove specificne organizecije zbog toga sto sam aktivan na serveru upoznat sam sa pravilima grada kao i zakonom imam iskustva jer sam vec bio u Sahp,Gov,Ng,Ems sto se tice State organizacija i siguran sam da bi se vrsile česte regrutacije.

3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.

1. Za ulazak u Centralnu Policiju kadeti bi bili detaljno ispitani i potrudio bih se da se u organizaciji ne trolluje nego da pokusamo rp-ati najvise sto mozemo niko nebi bio odvojen i svi bi bili isto postovani te bi HC-ove delio samo onima u koje imam povjerenja i koji su se pokazali u dobrom smislu.

2. Često bih delio bonuse najvise sto mogu (po zasluzi) i davao bih clanovima organizacije zadatak da idu u patrole veoma često.

3.
Sve članove orhanizacije bih doveo u red k

13. Leader
12. CO-Leader
11. O.G Red
10. Turf Team Leader
9. Turfer
8. Shoter
7. Graffiti Team Leader
6. Grafitti Team
5. Solider
4. Super Gangster
3. Old Gangster
2. Gangster
1. Suspend
 

mackica22

Player
Player
Joined
Aug 6, 2024
Messages
68
1. Vaše ime : David
2. Vaše godine : skoro 14
3. Vremenska zona : GMT+1
4. Prosjek online po danu : 5-15h
5. Vaš Discord : daviiid282
6. Vaše ingame ime : Daki Panj
7. Vaš ID : 64708

Dodatne informacije

1. Lider za. Los Santos Police Department

2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)

Zelim biti leader ove specificne organizecije zbog toga sto sam aktivan na serveru upoznat sam sa pravilima grada kao i zakonom imam iskustva jer sam vec bio u Sahp,Gov,Ng,Ems sto se tice State organizacija i siguran sam da bi se vrsile česte regrutacije.

3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.

1. Za ulazak u Centralnu Policiju kadeti bi bili detaljno ispitani i potrudio bih se da se u organizaciji ne trolluje nego da pokusamo rp-ati najvise sto mozemo niko nebi bio odvojen i svi bi bili isto postovani te bi HC-ove delio samo onima u koje imam povjerenja i koji su se pokazali u dobrom smislu.

2. Često bih delio bonuse najvise sto mogu (po zasluzi) i davao bih clanovima organizacije zadatak da idu u patrole veoma često.

3.
Sve članove orhanizacije bih doveo u red k

13. Leader
12. CO-Leader
11. O.G Red
10. Turf Team Leader
9. Turfer
8. Shoter
7. Graffiti Team Leader
6. Grafitti Team
5. Solider
4. Super Gangster
3. Old Gangster
2. Gangster
1. Suspend
Povlacim ovaj izaslo mi iz starog za bloods
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom