Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Nikola Golubovic

Hard work pays off.
Player
Joined
Oct 6, 2021
Messages
1,289
1. Vaše ime IRL Nikola
2. Vaše godine 23
3. Vremenska zona UTC+1
4. Prosjek online po danu 3-4h
5. Vaš Discord golubb01
6. Vaše ingame ime Nikola Golubovic
7. Vaš ID 517

Dodatne informacije

1. Lider za..... LSPD
2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje) Nikada do sada nisam bio lider neke organizacije, a voleo bih da se oprobam u tome jer imam iskustva ovako jer sam dosta bio po state-u. Samim tim bi se vrlo brzo prilagodio u vodjenju organizacije. Godine u rl i godine provedene na zajednici bi znatno doprinele vodjenju organizacije. Smatram da bi takodje saradnju i komunikaciju sa ostalim state organizacijama obavljao vrlo dobro, tako da ne bi imali problema i nesuglasica. Takodje mislim da bi poboljsao RP time sto bi doveo neke starije ljude koji su pre igrali i time bi podigao prosek godina u organizaciji.
3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji. Komunikaciju u igri bi doveo na strogo IC, kaznjavao bi svaki ooc u igri i time bi se RP podigao na visi nivo, samim tim bi mnogo bilo prijatnije i realnije za igru. Rankove bi dobijali po stažu u organizaciji, srazmerno sa tim bi dobijali činove.
 
Top Bottom