Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

cHoBaN .

Plaši se samo boga.
Player
Joined
Jul 23, 2023
Messages
4
Informacije:
1. Vaše ime u RL: Nemanja
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan:4-7h
5. Vaš Diskord: choban7545
6. Vaše Ingame ime: Choban Zecc
7. Vaš ID: 45826

Dodatne informacije
1. Vođa… Bloods

2. Zašto želite da budete lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga sa objašnjenjem)

Čini se da se danas većina ljudi prijavljuje za rukovodeće pozicije iz uglavnom 2 razloga, ili zbog terena ili da iz ničega izgrade ime za sebe. Iako svako može i treba da ima svoje lične razloge za vođstvo, ne verujem da ovi razlozi sami po sebi mogu da navedu nekoga dovoljno strastveno da bude dobar vođa. Prijavljujem se jer mi je zaista stalo do kriminala i želim da poboljšam i aktivnost i igru uloga u ovoj oblasti, što je nedostajalo poslednjih meseci. Nemam razloga da se prijavim samo da bih se osećao relevantnim jer sam svojim prethodnim postupcima već stekao reputaciju u gradu. Sa svojim iskustvom u kriminalu kao bivši zamenik, višestrukim visokim komandnim i prethodnim rukovodećim ulogama, verujem da mogu da ispunim očekivanja kustosa i vodim Bloods do velikog uspeha

U gradu sam poznat, u to nema sumnje. Uveren sam da mogu da počnem sa jakim brojevima i da se dosledno pokažem snažno na svakom potrebnom događaju uz pomoć moje porodice, prijatelja i terenskog tima. Uz ovu podršku, moj cilj nije samo da ispunim opšte zahteve događaja, već da ih prevaziđem dodatnim situacijama sa taocima, pljačkama i prodavnicama kako bi igra uloga bila zanimljiva, a LEO-ovi uvek na nogama. Bloods je nekada bila veoma aktivna banda i ima sjajan štab - vreme je da povratimo to nasleđe i vratimo Zlatne dane Bloods-a

Iako je moje prethodno lidersko iskustvo bilo na drugom kraju grada, radio sam više mandata i odrastao da se prilagođavam izazovnim situacijama. U stanju sam da pronađem probleme za rešenja koristeći svoje znanje o pravilima servera i IC mehanici, što nije mnogo ljudi u stanju da uradi. Imam jak radni odnos sa većinom administratora, što je važno za uspeh svakog rukovodstva, i imam iskustvo da znam šta je potrebno od mojih zamenika kada ih biram. Svi moji zamenici su veoma iskusni i biće mi ruke i noge kada nisam dostupan. Sa mojim liderskim iskustvom kombinovanim sa podrškom mojih zamenika, HC i terenskog tima, znam da mogu da vodim uspešan 1 ili 2 mandata sa minimalnim upozorenjima i maksimalnom aktivnošću

3. Vaš savet za poboljšanje nivoa RolePlai u organizaciji.

-- Dominirajte geto i događaje sa maksimalnim brojem. Ovo su prilike za članove moje bande da se zabave i urade nešto korisno sa svojim vremenom u gradu, tako da ću se zalagati za visoku posećenost
-- Održavajte konzistentan i maksimalan profit od spreja, s tim što je ovo jedan od retkih načina na koji članovi bande zarađuju novac
-- Geto je odavno mrtav i bande ga više ne koriste toliko. Nateraću svoje članove da koriste geto tokom celog dana za pljačku, pronalaženje potencijalnih talaca, pa čak i samo tapšanje geta tako da se naše ljubičasto prisustvo pokaže svakom građaninu, bez obzira na vremensku zonu
-- Snažno verujem u kvalitet umesto kvantiteta. Nagradite one koji pokazuju visoku aktivnost odgovarajućim sistemom bonusa kako biste više ohrabrili i otarasili se ljudi koji ništa ne doprinose bandi
-- Uverite se da svi članovi bande znaju komande /me, /tri i /do. Oni su toliko važni za igranje uloga i osećam da su zaboravljeni u kriminalnoj strani grada
-- Zalagati se za 100% terena sa mojim timom nakon završetka tekuće sezone
-- Nisam ovde zbog drame. Ovde sam da poboljšam ono što grupa nudi serveru. Ako su moji članovi ovde samo da se petljaju i budu toksični, onda će biti izbačeni, bez pitanja. Ako su ovde zbog slobodnog ranga, onda će biti izbačeni, bez pitanja. Stvorićemo bandu koja vredi biti deo, a ne samo način da se iznajmi radnja na crnom tržištu.

Hvala unapred.
 
Top Bottom