Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Pending review Leader za Bloods Street Gang I Niksii Angel

niksii

Player
Player
Joined
Sep 26, 2023
Messages
196
Vaše ime IRL:Luka
Vaše godine:20
Vremenska zona:+1
Prosjek online po danu: 4-10
Vaš Discord: niksi2803
Vaše ime u igri: Niksii Angel
Vaš ID: 41201

1.Dodatne informacije Lider za
The Bloods Street Gang

2.Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije?
-Zelim biti lider ove organizacije iz vise razloga.Od pocetka mog igranja na ovom projektu sam u gangovima,ali nikada nisam bio lider organizacije.Jako dobro sam upoznat sa pravilima i smatram da bi mogao uspjesno voditi organizaciju i ispuniti 2 mandata.Imam svoj tim koji bi mi pomogli u vodjenju organizacije i podigli rp na malo veci nivo.Takoder imam i svoj team koji bi bio zaduzen za turfove.Fokusirali bi se na akcije(talacke,24/7,podmornice...) da bude vise interakcije sa legalnim organizacijama,mijenjali bi mjesta na kojima ce se odrzavati te akcije,takoder gledali bi na odnos sa drugim bandama i povecali aktivnost u getu.

3.Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.
Uveo bi detaljno ispitivanje pri ulasku u organizaciju, radili bi cesce akcije i mjenjali mjesta da ne bi akcije bile monotone i dosadne, motivirao bi clanove sa bonusima i drugim nekakvim nagradama, omalovazavanje ne bi bilo dopusteno , radili bi sastanke nedjeljne s clanovima organizacije , bio bi u kontaktu s kuratorima organizacije,Aktivnost u getu bi povecao kao i odnos sa drugim bandama,obucavali bi novije igrace i clanove ukoliko su nepoznati s pojedinim pravilima
 
Top Bottom