Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.

Ilijas Vercetti

Player
Player
Joined
Oct 11, 2023
Messages
164
1. Vaše ime IRL: Ilija
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosjek online po danu: 2-5h
5. Vaš Discord ilijas_s
6. Vaše ingame ime: Ilijass Junior
7. Vaš ID 47027


!Dodatne informacije!

1. Lider za: Los Santos Police Department

2. Zasto zelite biti lider ove specificne orginazije?

2.1 Odgovornost

Shvatam poziciju lidera veoma ozbiljno i da bi od mene zavisio konacan rad organizacije i da ukoliko se ne prati rad organizacije, nece lepo finkcionisati. Spreman sam preuzeti odgovornost za sve sto organizacija radi.
Pored toga smatram da je veoma bitno biti vrlo oprezan jer od male greske, dolaze velike posledice.

2.2 Strpljivost i odansot prema organizaciji
Veoma sam strpljiv, spreman izdvojiti vreme za organizaciju koja je pred amnom. Za dvakog clana mogu izdvojiti vreme da mu pomognem u bilo kom aspektu koji je vezan za moju organizaju.

2.3 Kolegijalnost
Veoma sam kolegijalan, i dobrog raspolozenja kad je u pitanju organizacija. Nikad nisam toksican u RP-u sto smatram da je jako vazno za lidera.

2.4 Vodstvo
Kroz moje iskustvo u State-u uglavnom sam bio preodredjen za vodjenje neke jedinice.
Sad to zelim podici na visi nivo ondosno zelim se oprobati biti na celu organizacije.


2.4 Iskustvo
Prosao sam kroz svaku State Organizaciju na ovom serveru. Od samog pocetka igranja na serveru sam u organizacijama i stekao znanje, i zato posle toliko dugo vremena mislim da sam spreman biti lider LSPD-a.

2.5 Kao lider, temelj organizacije gradio bi se na postovanju, odansoti, kolegijalnosti. Od clanova trazi se profesionalnostvdok su u uniformi Pd-a.

2.6 Los Santos Police Department je u prethodnih nekoliko mandata malo postovalo rp dolazilo je do mnogo krsenja pravila i problema u orgnizaciji. Te su radili ne profesionalni ljudi koji po mojoj proceni nisu bili za to dovoljno spremni i obuceni.
Imam veliku zelju da to promenim i napravim reformu LSPD-a


3. Vas savet za poboljsanje RP-a u Organizaciji

3.1 Redovne Regrutacije
Smatram da svaki clan grada treba imati priliku da se pridruzi LSPD-u. Smatram da je najbolji nacin za to praviti redovne regrutacije na kojima bi ljudi pod odgovarajucim uslovima.

3.2 Uslovi za ulazak u organizaciju.
Pre svega smatram da je LSPD organizacija u koju trebaju uci ljudi koji odlicno poznaju pravila servera. Pored toga bih pitao pravila bas vezane za organizaciju sto je po meni bitnije od klasicnih pravila servera pritom bi se ispitivanja vrsila kroz neke primere rada u organizacije radi najkvalitetnije provere znanja regruta.

3.3 RP na maximalnom nivou

Pre svega clanovi Los Sanotos Police Department-a morali bi umeti rp-ati. Pored samog prifesionalnog rada, svako bi bio duzan maximalno postovati gradjane kao i svoje kolege koje su zajedno sa njima u organizaciji.

3.4 Nagrade i kazne
Kako bi neka organizacija funkcionisala potrebno je kazniti i nagraditi clanove organizacije. Izdvojio bih vreme da pratim aktivnost organizacije, te tako kazniti ne aktivne i nagraditi aktivne osobe u organizaciji

3.5 Komunikacija izmedju clanova/Radio
Smatram da se bez Radio-kodova u organizaciji ne moze Funkcionisati i zato bih najpre glasovni radio sluzio samo za NAJBITNIJE stvari. Skrenuo bih clanovima paznju na komunikaci

3.6 Unutrasnja Kontrola
Kako bi se sprecio bilo koji tip korumpiranosti spremio bih tim ljudi koji bi bili jedinica unutrasnje kontrole koja bi obuhvatala proveru Dosijea, pretrazivanje clanova Organizacije, priveru dozvola...

3.7 Kamerice i pravilno koriscenje Me/Do/Try komandi.
Svako ko je na smeni bio bi duzan imati upaljenu kamericu. Smatram ukoliko se snimaju patrole da se svaki problem moze lako resiti, i svako ko ne snima bio bi kaznjen.
Takodje bi samo malo visi cinovi mogli obijati gepeke staviti spike kako bi se izbeglo krsenje pravila.


!Radio Kodovi!

10-99 Situacija zavrsena

10-33 Potrebna podrska/pojacanje
10-21 Trenutna situacija
10-20 Trenutna lokacija
10-14 Obuci specialne oniforme
10-10 Pucnjava
10-8 Dolazak na smenu
10-7 Odlazak sa smene
10-6 Zanemariti poslednji prenos
10-5 Ponoviti poslednjiprenos
10-4 Potvrsno/Primljeno
10-3 Tisina na radio/smanjiti komunikaciju
10-2 Odricno

10-1 Skupiti se na liniju na parkingu

!Rankovi!

30. Nacelnik
29. Zamenik nacelnika
28. Asistent Nacelnnika
27. Savetnik nacelnika
26. Sekretar nacelnika
25. Direktor unutrasnje kontrole

24. Head of Department
23. Deputy Head of Department
22. Unutrasnja kontrola
21. Supervisor
20. Instruktor

19. Swat Team Operativac
18. Swat Sniper Team
17. Swar Air Patol Team
16. Stariji inspektor
15. Mladji inspektor
14. Interventional Officer Senior
13. Interventional Officer Junior
12. Vodja aktivnih patrola
11. SAJ officer Senior
10. SAJ officer Junior
9. Stariji Policajac
8. Mladji policajac
7. Saobracajac
6. Komunalna Policija
5. Vucna sluzba
4 . Officer in treaning
3. Odsustvo
2. Suspend 24h
1. Suspennd 48h


OBJASNJENJE RANKOVA

Head of Deparment-vodja jedinice

Deputy Head of Deparment- zamenik vodje jedinice
SWAT- Specijalna jedinica
Inspektori- inspektori zaduzeni za zaplene kanabisa i snimanje dokaza
SAJ- Jedinica za pocetnike u policiji koji ce vremenom biti u SWAT jedinici

Unutrasnja kontrola- Vrsi provere clanove LSPD-a
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom