Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

Marko Keksic

Player
Player
Joined
Aug 1, 2023
Messages
158
Informacije
1. Vaše ime u RL: Marko
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 6-10h
5. Vaš Discord: markokeksic
6. Vaše In-game ime: Marko Keksic
7. Vaš ID: 42503

Dodatne Informacije

1. Lider za...
LSPD

2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)

Lider LSPD-a volio bih biti jer nikada nisam bio okrenut kriminalu i ne volim kriminal,stvoren sam da se borim protiv kriminala i mislim da sam dovoljno sposoban za to i da sam dovoljno odgovoran da mogu preuzet takvu ulogu na serveru

- Kao lider zalagao bih se za postivanje, pravednost i ozbiljnost u organizaciji izmedju kolega,jer bez istih se ne moze odrzavati red ni u jednoj organizaciji.

-Kada bih ja bio lider ove organizacije,povecao bih razinu roleplaya,dakle samim time ce se birati ljudi koji su odgovorni za ovaj posao….




3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

Stroga vrhovna komanda koja nece dopustati glupiranje bilo kojeg cina bio on hc ili ne
-Odlican odnos izmedju Lidera i drugih zaposlenih ne bitno koji ste cin,radit cemo odnos prijatelja a ne da se ja kao lider ističem od drugih,nego zelim da se osjecaju kao da im nisam nadredjeni..
-Aktivni treninzi zaposljenih u pucanju i postavljanju barikada.
-Svakodnevne vjezbe i treninzi za odrzavanje kondicije i zelje za rad.

Poboljsan RolePlay u LSPD-u

- Bez toksicnosti i bez vrijedjanja drugih organizacija(ukoliko bude nesto od ovoga lice ce dobiti blacklistu i zabranu ulaska u bilo koju drzavnu organizaciju 30 dana)

- Sto manje pucanja i koriscenja oruzja

-Svaki zaposleni koji se okolo bude hvalio kao drzavni sluzbenik a nije na duznosti biti ce sankcionisan te ce sankcije uslijediti na otkaz!

Kriterijumi za radni ugovor u LSPD-u:

• Aktivnost(minimum 3h dnevno osim ako lice donosi odredjena iskustva koja ne donose ostali kandidati)
• Minimum 15 ooc godina
• Disciplina
• Postovanje
• Zelja za radom
• Kulturno ponasanje
• Dozvola za oruzje,vozacka dozvola, ,zdravstveno osiguranje(zdravstveno osiguranje zahtjevam jer ukoliko se neko od zaposlenih povrijedi da mu se moze odsteta novcano nadoknaditi )
Novo sto bismo dodali u LSPD

• Ispitivanja ce se odraditi na bubici LSPD-a ,zbog prevare i citanja pravila,lica ce imati zadatak da nesto crtaju dok im postavljamo pitanja..

• Mislim da su ispitivanja InGame losa stvar jer ima mnogo prevara gdje lica citaju pravila i poslije zbog ne poznavanja pravila naprave problem organizaciji

Svaki odjeljak činova imat će svoju posebnu uniformu po kojoj bismo se prepoznavali tko je koji čin.

Kolege po pravom RolePlay-u neće moći da znaju ko je ispod balaclave sve dok im kolega ne pruza legitimaciju i krenu zajedno u akciju ili patrolu

Obavezna zaduženja:
Svaki zaposleni u LSPD će biti dužan dok je na dužnosti nositi balakavu tokom akcija, ,događaja kako lica ne bi mogla skužiti tko je ispod maske a i zbog sigurnosti zaposlenih…


4.Doprinos koji bi vi donijeli organizaciji.

1. Doveo bih veću razinu Roleplay-a
2. Naučio bih ljude kako treba da se radi
3. Svi ljudi bi za mene bili isti ne bi ih gledao na drugi način jer bi za mene svi bili isti bez obzira na čin
4. ozbiljnost i dogovor
5. Ništa ne bih uradio bez dogovora sa drugim zaposlenima
6.Ukoliko neko uradi nešto štetno po organizaciju bez obzira na čin sankcija će usljedeti na otkaz!

Rankovi:
1. Suspend 12h
2. Suspend 24h
3. Policajac na obuci
4. Policajac
5. Saobracajac
6. Komunalni Policajac
7. Visi Policajac
8. Visi Saobracajac
9. Zamjenik Vodje Patrole
10. Vodja Patrole
11. Narednik
12 Mladji Inspektor
13. S.W.A.T
14. Inspektor
15. Swat Pilot
16. Visi inspektor
17. S.W.A.T
18. Pomocnik Instruktora Obuke
19. Instruktor obuke
20. Zamjenik Komandira stanice
21. Komandir stanice
22. Zamjenik SWAT Komandira
23. Zamjenik Gl. Inspektora
24. Glavni Inspektor
25. S.W.A.T Komandir
26. Pukovnik
27. Major
28. Assistent Nacelnika
29. Zamjenik Nacelnika
30. Nacelnik
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom