Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Your ID
44622
Players nickname
Nemanja Rosso
Administrators nickname
Mujo Simba
Date
Oct 9, 2024
Time
23:41
Proofs
https://imgur.com/a/fQm9DO6

Nemanja Rosso

Player
Player
Joined
Nov 24, 2023
Messages
119
Postovana administracijo, danas sam dobio ban za Bag Abuse (BA) koji nije bio nameran.
Evo prica sta se zapravo desilo:
Danas sam sa drugom isao da kradem masinu i ukrao je.Posto je mom drugu i meni bilo dosadno nismo hteli da je postavimo kako bi se ona stvorila u banci. Na putu do fam kuce moj drug je nekako poginuo i ja sam se uputio ka garazi od fama da bi uzeo prvu pomoc i podigao ga. Kao sto svi znamo kako bi usli u kucu moramo da pritisnemo slovo E kao sto je isti slucaj da bi postavili masinu.Kada sam ja usao u garazu masina se automatski postavila u zid.Ja sam iskreno i zaboravio da je masina kod mene i bas zbog tog razloga nisam pozvao admina da je ukloni.Ovim putem vas molim da mi skinete ban jel nije moja greska vec je skripta tako podesena.

Srdacan Pozdrav !
Nemanja Rosso
 

Mateja Sekulic

Player
Player
Joined
Jun 15, 2024
Messages
18
Mislim da je tvoja situacija bila nesrećna i da nije bila namerna greška. Dobro si objasnio šta se desilo.Nadam se da će admini imati razumevanja i skinuti ti ban!
 
Top Bottom