Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Your ID
50131
Players nickname
Kiko Verstapen
Administrators nickname
Niko Salamanca
Date
Oct 17, 2024
Time
00:00
Proofs
Grand RP http://gta5grand.com › forum Server #1 | RS | Grand Role Play | Forum

Kikoo_17

Player
Player
Joined
May 20, 2024
Messages
46
Dobar dan postovana administracija ja sam puno zahvalan sto odredjujete svoje dragoceno vreme da procitate moju zalbu.
Vidim da sam banovan za G.P 1.7 da budem iskren ja sam mislio da to pravilo vazi samo da nesmem da prenesem novac vise od 5m ili da dobijem novac vise od 5m nisam ni znao da vazi i kupovine stvari koje vrede puno vise za manje pare to sam ja uradio jer nisam ni znao da to pravilo vazi i za toga a sam slusao random ljude i zato sam kaznen. kupio sam battle pass-a i trudim se puno oko njega, druzim se sa prijateljima i imam puno dobrih momenta u grada i necu da to sve propadne u vodu zbog bana na 60 dana. igram svaki dan grand po 5-6 sati dnevno i zavisan sam jer je brutalan projekat i prosto nemogu bez njega jer je brutalan projekat. necu sve da propadne u vodu radi ban-a a zatim trazim unban za money wiip (imam 10miliona) nije nikakav problem samo necu sve da propadne u vodu radi moju gresku koju priznajem da sam uradio i kajem se puno nikad vise necu to raditi i kako kazu na greskama se uci.
hvala vam na razumevanju i pozdrav za sve administratori

Reply
 

Kikoo_17

Player
Player
Joined
May 20, 2024
Messages
46
Da naravno, najbitno je da se druzim sa prijateljima da bude zabavno i to. Ali ako mozete da ostavite nesta koliko da imam za hleba ali kako ocete vi naravno :)
 

Kikoo_17

Player
Player
Joined
May 20, 2024
Messages
46
jel moze samo brzi odgovor jer toliko mi se igra granda ja nez nakon 1 nedelju nmg opisat osecaj pa ako moze brzi odgovor i hvala na razumevanju :D
 
Top Bottom