Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Your ID
23803
Players nickname
Elmir FlinkenHand
Administrators nickname
Dragan Macak
Date
Oct 19, 2024
Time
0000
Proofs
////////

elmirツ

flinkenHand
Player
Joined
Jan 6, 2024
Messages
113
Iako nisam imao nista ne dozvoljeno on je naso redux koji nije ni provjerio I rekao da je ilegalan I da sam ga instalirao na svoju ruku. Šta to treba da znaci svako ko ima redux treba da padne za Pc-Check.Za redux koji ja znam da je 110% legalan I da nema nista nelegalno.Hocu da se ovo rijesi sto prije, jer admini poput njega nisu sposobni da Pc-Chekaju.Hvala na čitanju lijepu I ugodu vecer zelim vam.


Elmir FlinkenHand
 

elmirツ

flinkenHand
Player
Joined
Jan 6, 2024
Messages
113
Iako nisam imao nista ne dozvoljeno on je naso redux koji nije ni provjerio I rekao da je ilegalan I da sam ga instalirao na svoju ruku. Šta to treba da znaci svako ko ima redux treba da padne za Pc-Check.Za redux koji ja znam da je 110% legalan I da nema nista nelegalno.Hocu da se ovo rijesi sto prije, jer admini poput njega nisu sposobni da Pc-Chekaju.Hvala na čitanju lijepu I ugodu vecer zelim vam.


Elmir FlinkenHand
I evo ga taj famozni redux za koji je reko da ilegalan
 

elmirツ

flinkenHand
Player
Joined
Jan 6, 2024
Messages
113
Iako nisam imao nista ne dozvoljeno on je naso redux koji nije ni provjerio I rekao da je ilegalan I da sam ga instalirao na svoju ruku. Šta to treba da znaci svako ko ima redux treba da padne za Pc-Check.Za redux koji ja znam da je 110% legalan I da nema nista nelegalno.Hocu da se ovo rijesi sto prije, jer admini poput njega nisu sposobni da Pc-Chekaju.Hvala na čitanju lijepu I ugodu vecer zelim vam.


Elmir FlinkenHand
Isto tako koliko je ljudi otislo zbog ovakvih admina,ljudi koji su ulozili irl pare traze bl.Znate što? Jer gledate kako citerima nista ne rade a nama nalaze nesto sto niko nije nikad reko da je zabranjeno.
 
Top Bottom