Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
14962
Players nickname
Maro Aprilia
Administrators nickname
Mujo Simba
Date
Jun 5, 2024
Time
00:00
Proofs
nemam

markoddfgdgfd

Player
Player
Joined
Jun 17, 2023
Messages
10
Zelio bih da iskazem da mi je zao sto sam dobio ban zbog G.P. 1.1

Dobar dan admine Mujo_Simba.Danas posle dugo vreme sam se vratio u rodnom kraju i resio da udzem malo u grad da vidim sta ima novo i opet da imam dobri uspomena od ovaj prekrasan server.Vidim da sam blokiran zbog GP 1.1. Naime toku 2022/23 godine sam bio kod prijatela kuci i se najavio od drugi racun bez da prijavim da cu biti od drugi racun.Te sam tu prekrsio 1.1, nisam bio svesan da mogu dobiti ban za to jer sam bio novi na serveru i ni sam znao puno pravila, nakon toga niko mi vise nije ulazio u acc niti igrao na njemu, Ovim putem bih htio da vas zamolim da mi date unban i da se vise nece ponoviti krsenje pravila. Smetam da sam dobar igrac i ne zelim da napustim vako dobar server jer je nezamenliv.Nakon toliko sati provedeno na njemu,gdje sam skupio svoju ekipu i mnogo dobri momenata.Kako sto meni pise dobio sam ban na dan 05.06.2024 kasno reaguem jer tek sad vidim jer ni sam bio pri racun zbog X pricine.Bi vas zamolio da dobijem unban jer necu da trazim drugi server a i da trazim necu naci volko dobar.:)
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom