Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

Johnny_Cash

Player
Player
Joined
Apr 18, 2022
Messages
20
Ime: Jonnhy Cash
Pol: Muski
Godine: 49
Datum rodjenja: 29/07/1972
Drzavljanstvo: Americko
Poreklo: Srbin
Mjesto rodjenja: New York
Mjesto boravka: Los Santos
Otac: Milorad Cash
Majka: Milojka Cash
Visina i tezina: 190cm / 115kg
Vrsta tela: Visoke/krupne gradje, odlicne fizicke spremnosti
Boja ociju: Smedja
Boja kose: Crna
Tetovaze: Nema

Sposobnosti: Smiren,spretan, jak, poslusan i dva puta razmisli pre nego sta uradi.

Hobi: Voznja sportskih i off road vozila,trening upotrebe vatrenog oruzija,fitnisa i meditiranja.


Johnny-ovi roditelji poticu iz Srbije ali se on rodio u Americi. Njegovi roditelji su ziveli u jako teskim uslovima pa su se uputili ka drugoj zemlji u
nadi za boljim zivotom.Napunivsi 18 godina uputio sam se dobrovoljno sluzenje vojnog roka, usao je u specijalnu jedinicu Kobre.Ali ulazak u specialne jedinice Kobre,
nije bio lak put posto si mora da pokazes sposobnos i vestine koje imas.Posle odsluzenja vojnok roka prijavio sam se da radim u vladi,marno radio i trudio i mucio
da doguram do direktora USSS Agenata.Uvek sam imao interosovanja za oruzijem i pucanjem a takodje i borilackim vestinama.Sve oruzije znam da sklopim i rasklopim
pa cak i da poravim ako sta nije uredu.




---------------------------- Sposobnosti ---------------------------

Zbog obuke u Kobrama moze koristiti Heavy Shotgun,Heavy Sniper i LMG.

Zbog obuka koje je prosao u Kobrama ne boji se pucati sa 2 ljudi od jednom.(1 vs 2 )
 
Last edited:

Luka Lopac

Server Administrator
Server Administrator
Joined
Jan 13, 2022
Messages
735
Biografija ODOBRENA

Heavy oružja su zabranjena na svim događajima, pripazite na to!
Poštujte pravila servera!
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom