Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Pogresno informisanje od admina(izgubljen biznis)

Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
9415
Players nickname
Sam_Marshal
Administrators nickname
Mece Darkin
Date
Apr 19, 2022
Time
10:44
Proofs
https://imgur.com/a9CTxER

Sam Marshal

Player
Player
Joined
Apr 19, 2022
Messages
4
Postovanje,

Mnogo puta mi se desavalo da mi Administratori odgovore jako kratko i nepotpuno. Ali zbog takvih odgovora samo danas kao familija izgubili biznis.


Na ovoj slici se vidi kako mi je admin odgovorio i isto tako zbog te iste greske ja sam izgubio 5.5m.

Naravno neke stvari se mogu tolerisati ali ako admini ne znaju odgovor na pitanje zasto moraju odgovarati?
Dugo godina vodim jedan stari SA:MP server koji i dan danas radi, i razumem isto i admine i sve to.
Ne zalim se konkratno na momka vec zelim da se problem resi jer sam dao 5.5m za naftnu busotinu koja je nestala.
Posto radim i dosao sam knap nisam uspeo dici pare konkretno sa racuna mislio sam da jesam digao pare, ali su to zapravo bile pare sa balansa.
Zeleo bih da se ovaj problem resi, dosta smo ulozili para u server kako bih opstali i skupili te pare za pokretanje familije.
Da li mozemo dobiti busotinu nazad ili pare jer mi nismo krivi sto smo pogresno informisani.
Ja se iskreno nadam ubrzom odgovoru jer ova situacija nije prijatna ni malo ni po mene niti mog druga koji smo mnogo toga ulozili.

Hvala vam puno :)
 

Mujo Simba

Deputy Chief Administrator
Deputy Chief Administrator
Joined
May 8, 2021
Messages
10,151
Postovanje, nazalost nije moguce vratiti pare niti biznis koji ste izgubili. Kada kupite biznis pise vam da trebate dizati pare sa biznisa ( izadje i na ekranu svakih par sati ) da morate podici barem jednom u roku od 24h inace cete biznis izgubiti. Pare od biznisa kupite ispred samog biznisa ako je porodicni. Admin ce biti upozoren. Zatvoreno!
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom