Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
20031
Players nickname
Nedzad Mitrovic
Administrators nickname
Mujo_Swayze
Date
Apr 21, 2022
Time
0:00
Proofs
xxx

Nedzad Mitrovic

Player
Player
Joined
Apr 20, 2022
Messages
19
Dobar dan administracijo,ja sam dobio ban iz grand roleplaya na 30 dana zbog koristenja obs (streamlabs),sto jeste istina.Na videima se moze vidjeti na kakvim grafikama igram te se vidi da se moj kompjuter pati sa grand roleplayeom i tim grafikama.Prije sam koristio medal tv no on skida puno fps u koji mi stavlja igricu u ne igrljivo stanje,Zamolio bih vas za jos jednu priliku te da mi predlozite skinut neki drugi program za snimanje koji ne uzima puno fpsa kako bih mogao snimati sve sto ja radim i ja se jos jedanput izvinjavam jer sam ovaj program koristio mislio sam da samo ne sme obs da se koristi ja bih bio bas zahvalan kad bih bio unbanan . 21/04/2022 BAN/ 0:00
 

Mixa Dior

Player
Player
Joined
Jan 17, 2022
Messages
674
Ako imas AMD graficku, upali u settings instant replay.On ti sve snima sta se dogadjalo pre toliko minuta koliko stavis.
 

Mujo Simba

Deputy Chief Administrator
Deputy Chief Administrator
Joined
May 8, 2021
Messages
10,151
Postovanje, s obzirom da niste bili na eventu izaci cemo vam u susret ovog puta i unbanati vas. Mozete skinuti geforce experience i snimati sa instant replayom kao i svi ostali koji imaju Nvidia graficku karticu. Zatvoreno!
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom