Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
9942
Players nickname
moskri loco
Administrators nickname
andelko pluxury
Date
Apr 21, 2022
Time
11:50
Proofs
https://postimg.cc/t73SD2N1

Dimitrijevic01

Player
Player
Joined
Jan 21, 2022
Messages
33
Navedeni administrator je bez ikakvog razloga odjednom poslao mene u demorgan i izdao upozorenje a kao razlog je stavio "ognjen"????
Kontaktirao sam ga odmah ali nije uopste odgovarao , drugi admin mi je napisao da se i on cudi i da nema pojma sta je hteo reci lik, a potom mi rekao da ga kontaktiram?!?!
Ja niti imam br telefona njegov privatan niti bilo sta, mogu samo tiket da pisem, a posto se lik ne odaziva onda mogu samo da pisem zalbu na istog.
Zelim da mi se skine ova zabrana koja nema veze sa vezom
 

Dimitrijevic01

Player
Player
Joined
Jan 21, 2022
Messages
33
ISPRAVKA
Nasao sam snimak koji je postavljen u zalbi na igrace
Tu je njima osoba rekla da sam ja ubio njega i ukrao kola, a nee vidi se nigde da sam mu ja ukrao kola i zahtevam da pogledate po logovima da li sam ja ovom IDu ukrao kola jer nema vezee sa vezom i skinite mi ovaj warn nema potrebe za tim
 

Mujo Simba

Deputy Chief Administrator
Deputy Chief Administrator
Joined
May 8, 2021
Messages
10,567
Poštovanje, imate li POV da ste krali automobil ovom igraču?
 

Dimitrijevic01

Player
Player
Joined
Jan 21, 2022
Messages
33
Nemam naravno kao sto i on nema da sam mu krao, a vi proverite da li sam mu ja krao preko logova. Ja sam danas 18performante ukrao sat ili dva ranije od ovog dogadjaja. Tako da mislim da nema potrebe da nekome verujete na rec pa dajete zato warn.
 

Mujo Simba

Deputy Chief Administrator
Deputy Chief Administrator
Joined
May 8, 2021
Messages
10,567
Nemam naravno kao sto i on nema da sam mu krao, a vi proverite da li sam mu ja krao preko logova. Ja sam danas 18performante ukrao sat ili dva ranije od ovog dogadjaja. Tako da mislim da nema potrebe da nekome verujete na rec pa dajete zato warn.
Objasnite mi kakve veze ima vasa kradja vozila sat dva ranije od ovog sto ste prisli igracu i ubili ga sa kojim tacno razlogom?
 

Dimitrijevic01

Player
Player
Joined
Jan 21, 2022
Messages
33
Ja sam njega ubio jer me bejtovao sa kolima i udarao nekoliko min pre ubistva. Pa sam dosao izasao iz kola i ubio ga odmah. A kazem da sam ukrao taj auto jer jedan moze na dan da se ukrade a vi ste mene kaznili za to da sam rdm da bih mu ukrao ovaj mclaren...
 

Dimitrijevic01

Player
Player
Joined
Jan 21, 2022
Messages
33
Ja hocu da odgovaram za rdm a ne za kradju vozila. A koliko znam za rdm se ne dobija upozorenje a meni je admin andelko dao upozorenje...
 

Mujo Simba

Deputy Chief Administrator
Deputy Chief Administrator
Joined
May 8, 2021
Messages
10,567
6.15 Kad ste izvan GHETTO -a, morate se upustiti u RP prije nego što nekoga upucate. Na primjer, izdajte im zahtjeve i ako ne poslušaju vaše zahtjeve u roku od 5 sekundi, možete ih ustrijeliti. | UPOZORITI
Warn ce ostati s obzirom da se slazete da ste uradili RDM a kazna za isti je navedena iznad.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom