Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
14475
Players nickname
Ari Becky
Administrators nickname
Jerry Thompson
Date
Apr 21, 2022
Time
00:00
Proofs
https://gta5grand.com/forum/threads/86943/#post-307228

Ari Kisha

Player
Player
Joined
Jan 19, 2022
Messages
403
Postovanje bre nekoliko dana opet sam dobio ban sa koristenja OBS ili softwer za snimanje.Ali ja to ne koristim i secam se da admin Ivkezz Obama mi je radio PC Check i video da sam cist da nemam nista.I da za snimanje samo pritisnem Window dugme+G dugme i to mislim da se zove xbox nesto tako.
 

Ari Kisha

Player
Player
Joined
Jan 19, 2022
Messages
403
Postovanje bre nekoliko dana opet sam dobio ban sa koristenja OBS ili softwer za snimanje.Ali ja to ne koristim i secam se da admin Ivkezz Obama mi je radio PC Check i video da sam cist da nemam nista.I da za snimanje samo pritisnem Window dugme+G dugme i to mislim da se zove xbox nesto tako.
I sad sam opet dobio ban za koristenja OBS ili bilo koji softver za snimanje.Ako sam pogresio dali mi mozete reci preko cega da snimam
 

Ari Kisha

Player
Player
Joined
Jan 19, 2022
Messages
403
Postovanje bre nekoliko dana opet sam dobio ban sa koristenja OBS ili softwer za snimanje.Ali ja to ne koristim i secam se da admin Ivkezz Obama mi je radio PC Check i video da sam cist da nemam nista.I da za snimanje samo pritisnem Window dugme+G dugme i to mislim da se zove xbox nesto tako.
Approved - Unban appeal/Stefan Micevic evo i link gde Mazhor mi odgovara PC check was done.You are clean
 

Ari Kisha

Player
Player
Joined
Jan 19, 2022
Messages
403
Postovanje bre nekoliko dana opet sam dobio ban sa koristenja OBS ili softwer za snimanje.Ali ja to ne koristim i secam se da admin Ivkezz Obama mi je radio PC Check i video da sam cist da nemam nista.I da za snimanje samo pritisnem Window dugme+G dugme i to mislim da se zove xbox nesto tako.
I vise necu snimat sa tom sto sada snimam ako mi mozete reci koji program da koristim
 

Ivkezz

Player
Player
Joined
Oct 27, 2021
Messages
4,936
Poštovanje, Ovog puta ćete dobiti unban, Probajte snimati sa GeForce ili neki program koji će snimati sve slojeve, Pošto se očigledno na vašem programu ne snimaju svi slojevi, Ukoliko budete opet banovani za obs ili neki program koji ne snima sve slojeve a bude se primjetili ostat ćete banovani.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom