Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Approved Zalba na Administratora | Luka Lopac

Status
Not open for further replies.
Your ID
16622
Players nickname
Amado Fuentes
Administrators nickname
Luka Lopac
Date
Apr 21, 2022
Time
8:48 PM
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=UTEizjUDF7k

Amado

Player
Player
Joined
Apr 7, 2022
Messages
20
Pozdrav, danas sam dobio ban za Generalno pravilo 3.2 jer sam opsovao majku gospodinu koji je vozio kamion i uradio VDM nadamnom i mojim kolegom. Znam da sam pogriješio ali to sam uradio iz žara igre i ponijela me situacija u kojoj se pucamo s ljudima i dolazi majmun i gazi nas. Ovo mi je prvi put da sam radio ikakve probleme i da sam okačen na gradskom sajtu. Mislim da nisam zaslužio ban na 7 dana nego mute na 180 min. Nadam se da će te uvažiti moju žalbu, a to se sa moje strane više neće ponavljati.
 

Pota

Danas jesi sutra ko zna gde si
Player
Joined
Dec 14, 2021
Messages
110
Real talk.. Ovo se desilo u getu, pre nego sto je decko koji je vozio kamion stigao dosta njih nas je gazilo, ovo je bio bas momenat kada je mom prijatelju pukao film i rekao to sto je rekao. Nije u redu sa njegove strane ali ovo mu je prvi put da je uradio ovako nesto, greske se desavaju kao i ova, molimo vas da ovaj put oprostite mom prijatelju jer stvarno nije imao losu nameru nego je to samo zargonski rekao. Pozdrav
 

Pota

Danas jesi sutra ko zna gde si
Player
Joined
Dec 14, 2021
Messages
110
Ja sam takodje dobio warn za G.P 6.15 a na sminku se jasno vidi da se nalazimo u getu
 

Abraham Elkhabib

Chief Administrator
Chief Administrator
Joined
May 10, 2021
Messages
9,872
dobio si unban ne radi to vise
svako ko je radio offtopic bit ce kaznjen
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom