Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
7126
Players nickname
Uzurov Zarko
Suspect ID
9197
Date of violation
Apr 22, 2022
Time of violation
01:10
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=jwZ63g30tr4

vin disel

Player
Player
Joined
Jan 28, 2022
Messages
62
Opet ista stvar drugi put.
Isti covek samo sto je sad ispred nase kuce.
decko imam ceo pow sto nisi snimio pre nego sto sam te ubio i nije mene niko kiko admini su na nasu stranu brt specaju nas admini ubijate nas i provocirate nas non stop mi vas 3 puta ubijemo i odma placete na forum prvo admin stefan micevic je specao i video sve tako da zz
 

vin disel

Player
Player
Joined
Jan 28, 2022
Messages
62
decko imam ceo pow sto nisi snimio pre nego sto sam te ubio i nije mene niko kiko admini su na nasu stranu brt specaju nas admini ubijate nas i provocirate nas non stop mi vas 3 puta ubijemo i odma placete na forum prvo admin stefan micevic je specao i video sve tako da zz
imam pow de si me ubio i de mi legija vredjo roditelje ne sekiraj te se admini ce sve to da rese
 

Knele Drill

I'm sorry hoe that I couldn't be your Romeo
Player
Joined
Mar 22, 2022
Messages
148
Prije nego počnem pregledavati ovu žalbu. Ispravite format. Pogledajte Pravila za podnošenje žalbe
  • Video mora biti postavljen na youtube.com/skrinšot mora biti postavljen na imgur.com
  • Postavite snimak koji je duzi od 1 minute
Imate 12 sati da ispravite ove greške
 

PaRaDoXxXx015

Player
Player
Joined
Nov 14, 2021
Messages
22
Ne zelim da teretim ovu decu zato sto mi je mrsko sve ponovo da radim. Zelim da mi zalba bude odbijena.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom