Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
11761
Players nickname
Lukijan MrkiAveli
Administrators nickname
Knele Drill
Date
Apr 22, 2022
Time
00:00
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=ftajm7IwVS4

CpbuH

Player
Player
Joined
Dec 23, 2021
Messages
151
Na snimku se vidi da sam mrtav od strane igraca 21630 i to pred administratorom koji je pretpostavljam da je njihov. Namerno nisam nista sekao i seckao kako bih Vam prilozio materijal da vidite da situacija nije od juce vec da se vuce vise od 6 dana i da osoba 19844 je ustvrai twink od banovanog 1838 koji mi je pre neki dan vredjao roditelje. I sada sam bio vredjan ja i moja porodica od strane iste osobe samo sa drugim ID ali molim administraciju da sada reaguju na prijavu za admina jer je i sam rekao da snima kako bi skupio dokaze za 7 dana ban koji sam na kraju i dobio od istog. Mnogo sam uznemiren, pogotovo sada posle saznanja da postoje ljudi u administraciji koji staju na stranu nasilnika iz organizacije na spram mene koji se sa svojim prijateljima naselio u Palito Bay kako bi izbegli sto vise maltretiranja i igrali neku opusteniju igru. Spreman sam priloziti i IC dokaze a i po logovima se moze videti da u prethodnih 6 dana provodim u zatvoru i placam kazne zato sto koristim svoje pravo na borbu za pravdu? Moje vredjanje je usmereno ka igracu 19844 jer mi je vredjana porodica (majka otac sestra i sva mrtva rodbina) i mislim da sam bio izricito blag da ja trpim tudji bezobrazluk koji je ocigledno sinhronizovan i potkovan i u administraciji jer je prekrseno vise pravila od strane same administracije i ova prijava ide u smeru boljeg rada servera i zarad buducih generacija koje ce doci. Na kraju sam dobio 7 dana ban jer sam lepo birajuci reci zamolio da mi osoba sa ID 19844 pred adminom za koga pisem ovu prijavu, kaze sta ja kao gazda treba da uradim za njega da me ostavi na miru pa me iskreno zanima reakcija visih rangova administracije na ovakav postupak svog kolege. Unapred zahvalan i veoma uznemiren
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom