Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
9984
Players nickname
elliot_derwain
Administrators nickname
Shomy McQueen
Date
Apr 22, 2022
Time
12:14
Proofs
https://prnt.sc/B8lVnw2sG_s8

lovro je gazda

napusi se kurcine
Player
Joined
Jan 8, 2022
Messages
135
Moj prijatelj elliot derwain ( 9984 ) dobio je danas ban za Generalno Pravilo 5.3, njegov forum account je banovan pa pisem ovo umjesto njega.
Desavanja su bila ovakva: Dosli smo ja i moja 3 prijatelja do Ballas HQ i pucali se ispred sa ostalim gengovima, igracima i samim Ballasima. Jedan momak iz Ballasa je zvao admina za navodni "Bait", nakon toga dolazi administrator Shomy i pocinje govoriti kako mi stojimo u HQ sto nije istina, kada su dosle nove ( smanjene ) granice i Ballas HQ se od bijele linije povukao do crne, mi smo stajali van crne linije. Nakon toga sam par puta rekao doticnom administratoru da pogleda geto pravila i da vidi granice, on je uprono govorio da je ovo HQ nakon cega sam burno reagirao i rekao administratoru Shomyu "Ne kenjaj, nego pogledaj granice HQ", odma sam se i ispricao, znam da sam burno reagirao i ispricavam se povodom toga i administratoru Shomyu i ostalima. Ne bih htio da se doticni administrator kazni, nego samo da se uvidi da li bih dobio unban jer mi je izletilo iz usta, a prvi je put da sam nekog administratora ovako uvrijedio. Hvala vam na razumijevanju. Sretan vam Uskrs, uranjeno :).
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom