Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
1013
Players nickname
Luna Luxury
Administrators nickname
Kegla Stefovicc
Date
Apr 23, 2022
Time
16:08
Proofs
Nemam zakasnio POV

Galaxy4Life

Player
Player
Joined
Oct 12, 2021
Messages
103
Ja sam bio u pritvor onda me je covek iz SAHP pustio u teretanu medjutim dolazi admin teleportuje tacnije Kegla nekog lika do teretane sto to nema prava mozete videti po logovima sta je radio jer meni je zakasnio POV nisam znao da cu dobiti ban zbog ovakve gluposti kao sto je on trazio. Da sam znao ja bi vec snimio tu situaciju da je toliko bilo nesto opasno medjutim ja njemu kazem sta teleportujes ljude po zatvoru on tu pocne nesto da se dere ja ga udaram u teretani jer mi smeta ne mogu da treniram i onda me on teleportuje po celijama zatvora gde sam ja rekao logicno majmune sta to radis jer ne moze to da radi nisam ga uopste zvao i ne znam kako se pojavio uopste. Mislim ako je to neka psovka ja se stvarno izvinjavam zbog toga ako je to njega uvredilo stvarno nebih zeleo da budem sada banovan jer sam se toliko namucio da skupim i coinse i da budem na eventima stvarno volim igrati na grand-u.
 

Ivkezz

Player
Player
Joined
Oct 27, 2021
Messages
4,936
Poštovanje, Vi jeste administratora vrijeđali, To se vidi na njegovom povu, On će dobiti warning zbog ponašanja a tebi će ban ostati. Generalno Pravilo 5.3 Vrijeđanje administracije je strogo zabranjeno. Žalba je najbolji način za postizanje pravde. | Inače - zabrana 7 dana
Trebali ste to okačiti na forum i ovdje bi riješio a ne da ga vrijeđaš, Nisi mu samo rekao to što si naveo.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom