Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
316
Players nickname
Cazim Ramadani
Administrators nickname
TOM Chivas
Date
Apr 24, 2022
Time
21:46
Proofs
https://ibb.co/RSPn8DR

Cazim112

Player
Player
Joined
Nov 27, 2021
Messages
176
Draga Adminstracija GradnRP Molim za unban jer sam Dobio bez razloga 7 Dana Ban !! Admin Tom Chivas me Banuvao za Psovanje Admina gde to uopce nije istina !! ako on ima Pov gde ja Vrijedam Admina ili ne postivam...
ako sam pricao nesto na svoj Materni Jezik gde je inace nije zabranjeno ako nije Greenzona onda bi me Mogao kaznit sa utisavanje!! a ne da mi nabije Ban na 7 Dana i kao Vrijedanje Admina !!! Molim Admine Visoke Pozicije da me unbanaju jer sam bez razloga banovan na 7 dana

Ja sam Dobio ban na 7 dana.. dogadjaj je .. ja sam pricao sa svojim prijateljom na moj materni jezik.. tako da admin mislio da ja njega nesto psovam.. ja njega nisam niti opomenio niti psovao.. ako me je Progrsno razumjeo onda ja se Izvinjavam za to.. i molio bi da mi se ukloni taj Ban.. jer stvarno nisam kriv niti admina vrijedao.. to nebi ni uradio jer nemam razloga za to..


Ako je admin mislio da pričam o njemu, izvini
ja i moj prijatelj smo pričali na mom jeziku, ono što smo tako je da kada nam treba admin neće doći, ali kada pogrešimo on će doći. Ovo se neće ponoviti i izvinite se administratoru koji je pogrešno razumeo

!!!!!!!!!!!!!!!!SORRY!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom