Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
1216
Players nickname
Alex Cobra
Administrators nickname
LYN ZUYEV
Date
May 2, 2022
Time
21:00
Proofs
/

Aleksandar89

Player
Player
Joined
Apr 7, 2022
Messages
8
Dva lica su usala u vojnu bazu bio sam na juznoj kapiji na strazi, javljeno mi je preko radija da zuti lamburgini sa dva lica izlazi na juznu kapju bio sam u pripravnosti da pucam oborio sam ta dva lica koja su pre toga obavestili admina pod imenom LYN ZUYEV da ce upasti u bazu da dodju na padobrane za municiju lica koja su usal u vojnu bazu nisu usal na kapiju vec skakanje preko brda takozvani PG dok je admin koj je dozvolio njihov ulazak po njegovim recima kako ih je svo vreme specao, posto su krenuli da se derendjaju i pricaju mi o pravilim a ja 5 meseci radim u NG-u i 1000x mi je receno od strane admina da mora da ih bude od 5 do 10 kako bi usli kao familija po municiju, njih je bilo dvoje samo priznajem ubio sam obojcu pred adminom znam da je trebala da se obustavi sve, ali mislim da admin pod imenom LYN ZUYEV neradi svoj posao kako treba, i nakraju sam ja samo dobio za RDM, kao sluzbeno lice koje je cuvalo vojnu bazu ako treba sa se pustaju ljudi da setaju kroz vojnu bazu onda slobodno recite da ih pustamo, ja nemam POV, ali bi admin trebao da ga ima
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom