Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Pravilo Zelene zone Ubistvo, kradja vozila 14481, 20730, 14101, 13029, 15942.

Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
7126
Players nickname
Uzurov Zarko
Suspect ID
14481
Date of violation
May 4, 2022
Time of violation
23:13
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=jQWHRArtCyE

PaRaDoXxXx015

Player
Player
Joined
Nov 14, 2021
Messages
22
Ja mislim stvarno sta ovi ljudi rade. Zahtevam da se najstrozije kazne.
Prva stvar izadjem covek me ubije helisem zato sto sam krenuo da sednem u svoje vozilo koje su oni namenili da kradu u zelenoj zoni tako sto su gurali kola sto se vidi na snimku. Dovoljno je samo videti snimak i sve ce vam bit jasno. Svi ovi ID-evi igraca su njihovi i radili su zajedno. Moji prijatelji su ih vijali ali uzalud svi su umesani u ovo i treba svi da odgovaraju. Ne znam sta da vam kazem sem katastrofe.
 

PaRaDoXxXx015

Player
Player
Joined
Nov 14, 2021
Messages
22
Ja mislim stvarno sta ovi ljudi rade. Zahtevam da se najstrozije kazne.
Prva stvar izadjem covek me ubije helisem zato sto sam krenuo da sednem u svoje vozilo koje su oni namenili da kradu u zelenoj zoni tako sto su gurali kola sto se vidi na snimku. Dovoljno je samo videti snimak i sve ce vam bit jasno. Svi ovi ID-evi igraca su njihovi i radili su zajedno. Moji prijatelji su ih vijali ali uzalud svi su umesani u ovo i treba svi da odgovaraju. Ne znam sta da vam kazem sem katastrofe.
Da sto sam zaboravio kad se zaustavlja snimak ili uspori na YT moze da se vidi svaki od navedenih ID-eva
 

Relja Shayk 🔥

Dont get mad, get everything 💸
Server Administrator
Joined
Mar 17, 2022
Messages
3,313

Dada, to su isti ID-evi.
 

Dzigi Devil 86

Player
Player
Joined
Apr 19, 2022
Messages
88
Ajde ne kukajte puno nego kad imate toliko skupa auta kupite osiguranje i ne uništavajte rp
 
Last edited:

Sal Swayze

Player
Player
Joined
Sep 20, 2021
Messages
267
Nakon pregleda dokaza odlcuio sam odbiti ovu zalbu.
  • Dokaz je trimovan ili editovan.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom