Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Nenormalno ubrzavanje moguc cheat ID : 15277

Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
3051
Players nickname
Stefan_Tapi
Suspect ID
15277
Date of violation
May 7, 2022
Time of violation
2:08
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=fTiRM_hk1u0

baalesh

Player
Player
Joined
Nov 22, 2021
Messages
68
isto sam imao problem, razumecu obrazlozenje samo ako stiska jace w
Vestina mi je na maksimum, kao sto se vidi na snimku okrenut je auto i prestize nerealno obzirom da su automobili identicni i u prvom i u drugom snimku se vidi da mu je auto okrenut. Na njega se vise ljudi zalilo misleci da ima neki cheat za ubrzavanje vozila. Zamolio bih jace admine da mu se uradi pc check. Hvala !

Snimak 1
Snimak 2
 

Ray Gold

Player
Player
Joined
Dec 2, 2021
Messages
332
Bas zbog njega sam i prestao da radim sfere trke jer svaki put kad dode taj ID na sferu njegov auto kao da ima nitro naspam moga i nemoguce ga je stici.. Molim admina da dobro razmotri ovo jer nisam nikad prijavio to na forum ali vidim da se dosta ljudi zali na njega i da je to primjetilo.
 

diksibre46

Player
Player
Joined
Nov 11, 2021
Messages
29
Bas zbog njega sam i prestao da radim sfere trke jer svaki put kad dode taj ID na sferu njegov auto kao da ima nitro naspam moga i nemoguce ga je stici.. Molim admina da dobro razmotri ovo jer nisam nikad prijavio to na forum ali vidim da se dosta ljudi zali na njega i da je to primjetilo.
cudi me da ti nisi to prijavio
 

BojanZmn

Player
Player
Joined
Apr 23, 2022
Messages
69
Vestina mi je na maksimum, kao sto se vidi na snimku okrenut je auto i prestize nerealno obzirom da su automobili identicni i u prvom i u drugom snimku se vidi da mu je auto okrenut. Na njega se vise ljudi zalilo misleci da ima neki cheat za ubrzavanje vozila. Zamolio bih jace admine da mu se uradi pc check. Hvala !

Snimak 1
Snimak 2
Ljubi te brat, ko se razume u trke i ko je stvarno usavrsio voznju i naucio automobile videce tvoje konstatne greske u krivinama gde kocis kada ne treba, gde seces krivinu po travi i samim tim usporavas. secenje krivine nije uvek najbrzi nacin da udjes u krivinu. ne znam sta bih ti rekao pobegne ti zadnji deo izgubis 20 brzine on ako je usao malo bolje normalno da te stize. ID koji si prijavio vidi se na dosta krivina da ne koci nego ulazi pod boljim uglom i samo pusta gas. Ako je neko bolji ne znaci da ima cit.
 

stefan jankovic

Player
Player
Joined
Apr 4, 2022
Messages
15
Vestina mi je na maksimum, kao sto se vidi na snimku okrenut je auto i prestize nerealno obzirom da su automobili identicni i u prvom i u drugom snimku se vidi da mu je auto okrenut. Na njega se vise ljudi zalilo misleci da ima neki cheat za ubrzavanje vozila. Zamolio bih jace admine da mu se uradi pc check. Hvala !

Snimak 1
Snimak 2
Brat pokupi 30 znakova prodje kroz livadu sa travom i na to jos trka se sa try harderom koj 24/7 igra trke i kaze izgubio sam, pa brt....
 

BojanZmn

Player
Player
Joined
Apr 23, 2022
Messages
69
ne kapiram sto ste toliko toksicni sto gubite trke. admin mora da zatrazi svakako POV od ID/a koji ste prijavili kada se proveri i ako sve bude ok, ima da ispadnete glupi. momak koliko znam ceo zivot igra RACING igrice, ceo zivot igra GTA zna napamet svaki auto, tako da mislim da ima da se smorite bas ako bude imao POV :D
 

Stefan Tapi

Player
Player
Joined
Oct 30, 2021
Messages
62
ne kapiram sto ste toliko toksicni sto gubite trke. admin mora da zatrazi svakako POV od ID/a koji ste prijavili kada se proveri i ako sve bude ok, ima da ispadnete glupi. momak koliko znam ceo zivot igra RACING igrice, ceo zivot igra GTA zna napamet svaki auto, tako da mislim da ima da se smorite bas ako bude imao POV :D
Sto bi mi ispali glupi ako nam je neko sumnjiv?
 

BojanZmn

Player
Player
Joined
Apr 23, 2022
Messages
69
Sto bi mi ispali glupi ako nam je neko sumnjiv?
pa bato kazem ti iskreno imas greske u voznji vidi se. kazes cit za ubrzanje toliko dugo igram ne znam ni da postoji to. imas pravo naravno da svaku sumnju stavis na forum, ali decko drzi vecinu svera uticaja iz razloga verovatno
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom