Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Approved Ban za impersonating | Aberama Thompson

Status
Not open for further replies.
Your ID
13852
Players nickname
Petra Loco
Administrators nickname
Aberama Thompson
Date
Jul 6, 2023
Time
00:00
Proofs
https://gta5grand.com/forum/threads/408277/page-2#post-1520329

Petra Loco

Player
Player
Joined
Jan 19, 2022
Messages
157
Poštovani Abrahame.

Kao sto znate dobio sam ban za impersonating. Pravilo je novo i tek par ljudi je dobilo ban za slicno.
Prica ide ovako: Igrao sam 1na1 sa deckom za kojeg sam vjerovao da koristi hitbox, te je on rekao da ce mi pokazat share da mi dokaze da nema nista. Kada sam vidio ingame da ne koristi trenutno, pitao sam ga da stisne WIN+TAB na sto je njemu otvorilo zadnje zip fileove koje je koristio, gdje su bili prikazani fileovi od hitboxa. Dobili smo obojica ban.
Jako mi je žao sto sam ovako dobio ban, nisam htio glumiti admina niti raditi njihov posao. Pravilo je stvarno novo i nisam znao da mogu biti kažnjen za ovakvo nesto, jer da sam znao ne bih se mješao. Naučio sam na svojoj grešci, neće se ponoviti. Stvarno mi je jako žao i htio bih novu šansu to jest unban. Želim igrati na serveru sa prijateljima.

Kajem se što sam ovo napravio, nisam se trebao mješati, žao mi je. Molio bih za drugu šansu.

Također vidio sam da je decko koji je dobio ban za istu stvar također dobio unban (link ispod, zato vas molim da i samnom tako postupite jer se kajemo obojica, hvala.

 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom