Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
28518
Players nickname
Nena Valhala
Suspect ID
41759
Date of violation
Feb 13, 2024
Time of violation
00:00
Proofs
https://gta5grand.com/forum/members/140022/

Bonnie Sanchez

Player
Player
Joined
Aug 21, 2022
Messages
85
Postovana administracijo,

Ovaj igrac poseduje dva forum naloga sto nije dozvoljeno i koristi ih da pokusava da nabija warnove organizacijama, siri toksicnost po forumu i preti ljudima ooc.

1. THEbest
2. Lideman

Takodje je nakon sto je ova zalba okacena stavio oba profila na private da bi izbegao ban, ali jasno mozete videti da je na svakoj zalbi okacenoj sa ta dva naloga naveo svoj ID i ime.

Kao sto mozete videti jos uvek koristi oba forum naloga da sam sebi odgovara na zalbu Pending review - Krsenje pravila FIB | ID 1045

Pogledajte zalbu na njega On consideration - IRL threating I 41759 i vidite cime se bavi koristeci svoja dva forum naloga.

Molim vas da oba naloga budu adekvatno kaznjena zbog toga sto svesno krsi pravila i ugrozava sve korisnike ovog foruma svojim uvredama, pretnjama i nevidjenom kolicinom off-topica.

Unapred zahvalna,
Bonnie
 
Last edited:

Lindeman

Player
Player
Joined
Jan 5, 2024
Messages
73
ma idi opasna si ne pokusavam warnove da uradim nikome i nemam vise naloga ako ti nesto treba obratis se meni ovo je moj nalog za twinkija ali ne pokusavam sigurno warnove da napravim ne boj se
 
Last edited:

Lindeman

Player
Player
Joined
Jan 5, 2024
Messages
73
ne znam gde si procitala da pise da se ne sme imati dva accounta a na taj drugi ne mogu da se logujem na pcu ako bas hoces da znas samo ovo nije igrica ovo je forum ne morate da izmisljate neka pravila kao u igrici sta ti je imas isto godina kao i ja a ovako se ponasas mogla si da mi se javis i da mi objasnis to ja sam tb danas trazio u fib a ovi tvoji ne znaju da se ponasaju jaki su u igrici mnogo.
 
Last edited:

Lindeman

Player
Player
Joined
Jan 5, 2024
Messages
73
Koliko je tebi krivo sto ja igram po pravilima i ne mozete da mi nadjete manu pa mi prijavljujes profil ahahahah smesno bas ako admin misli da sam pogresio jer ne mogu da se logujem tamo na pcu ok ali probaj malo u game da me nadjes da vidis ne mozes da me uhvatis u gresci a ja tvoje drugare hapsim pa malo budete tuzni zbog toga jer mora da cekaju vreme da izadjuiz zatvora al ok takva je igra i jos nesto sve snimam in game
 

Profa00

Player
Player
Joined
Feb 3, 2022
Messages
114
Lice miran sedi dole 1, to sto svima jebes ma--r na discordu misleci da si baja imas 30 + godina i ponasas se ko dete od 13 BAJO nisi ni do kolena ljudima na serveru pokri se usima sramoto jedna , na offical discordu psujes sve redom i kad ti neko kaze ja imam 30 godina imas 30 ali u glavi nemas ni 13 mentalno stanje ti je lose idi bolje pokri se i spavaj , krivo nikome nije vec gledamo koliko mozes bit jadan a jadan si po prilicno
 

Lindeman

Player
Player
Joined
Jan 5, 2024
Messages
73
cuti idi igraj fudbal napolju mnogo je zdravije nemoj da stojis 10-1 vi ste svi jalu u game a uzivo vas drze za rucicu kada prelazite ulicu ubijam vas jer vam krivo sto smo nas 4 bolji od vase cele org vi ne hapsite kriminalce ne idite na bankomate ne idite na kuce kada pljackaju samo se stekate u bazi i trcite po kolima da imam 30 godina i pamtniji sam od vas a ti nemoj mene da vredjas da ja tebe ne pocnem jer uzivo bi piskio u gace da mi ovo kazes samo sam iskren.
 

Profa00

Player
Player
Joined
Feb 3, 2022
Messages
114
cuti idi igraj fudbal napolju mnogo je zdravije nemoj da stojis 10-1 vi ste svi jalu u game a uzivo vas drze za rucicu kada prelazite ulicu ubijam vas jer vam krivo sto smo nas 4 bolji od vase cele org vi ne hapsite kriminalce ne idite na bankomate ne idite na kuce kada pljackaju samo se stekate u bazi i trcite po kolima da imam 30 godina i pamtniji sam od vas a ti nemoj mene da vredjas da ja tebe ne pocnem jer uzivo bi piskio u gace da mi ovo kazes samo sam iskren.
Ne znam sta bi ti reko covek 30 godina ponasanje takvo :)
ne znam ja koga si ti bio prijatelju nemoj plakat po forumu i to je to nije ti ovo pijaca , to da si pametniji nisi brate primeti se .
 

Lindeman

Player
Player
Joined
Jan 5, 2024
Messages
73
idite igrajte se zmurke malo ajde blondi valentino day je danas ne igraj igricu nego nadji decka muza.
 

Lindeman

Player
Player
Joined
Jan 5, 2024
Messages
73
ajde gde pise da sam prekrsio pravulo 9 ja to ne vidim nigde ahahahahahah i ja nisam warnovao organizajicu nego uborganizaciji rade decica koja nemaju pojma oblace se u bube a rade u fib smesno i krsite pravila a mene niko nije kacio da krsim pravilo kao sto vi radite hahahaha ajde tisina sada naucite pravila mnogo smo bolji od vas nas 4 bolji od vase cele org
 

Lindeman

Player
Player
Joined
Jan 5, 2024
Messages
73
alo ljudi sta smarate vise ne mogu da se zezam sa vama ceo dan ajde idite napolje malo trcite
 

Tony Luxury

Active Member
Leader of unofficial org
Joined
Dec 3, 2023
Messages
128
Since_1950=Tony salvatore

Zavidim ti na toj pameti koju iskazivas u sve i jednom komentaru !
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom