Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
17003
Players nickname
Nebojsa Tenovic
Suspect ID
41759
Date of violation
Feb 14, 2024
Time of violation
0000
Proofs
https://streamable.com/86znx8

Profa00

Player
Player
Joined
Feb 3, 2022
Messages
114
Smatram se ugrozenim ! pretnjom da ce me neko prebit i ko zna sta uradit

Dodatne slike
pretnjabr2.png
 

Aldin Verstappen

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Oct 6, 2021
Messages
3,704
Nakon pregleda trenutno ne mogu da zakljucim ovu zalbu

Dostavite link zalbe na kojoj se ovo pisalo
- Rok dostave 14h
 

Lindeman

Player
Player
Joined
Jan 5, 2024
Messages
73
Na razmatranju !
Admine ja njega ne poznajem kao prvo mi smo se u game svadjali ali ako on pokusava da me banuje vi odlucujete o tome kako hocete meni ovo nije predtnja da za uzivo jer ja ne znam ni ko je on ni odakle je i nemam nista sa njim osim sto je krsio pravila mnogo
 

Lindeman

Player
Player
Joined
Jan 5, 2024
Messages
73
u gta se pominje rec i nemoj da mi glumis nevinasce kad si mator a ovde se ponasas kao dete uplaseno
 

Lindeman

Player
Player
Joined
Jan 5, 2024
Messages
73
rekao ti je admin
Nakon pregleda trenutno ne mogu da zakljucim ovu zalbu

Dostavite link zalbe na kojoj se ovo pisalo
- Rok dostave 14h
a ti nemas vise sta da dostavis tako da ja ne pominjem da znam iz kog si grada si jer te ne poznajem idi bre nadji devojku zenu a ne da igras gta sa decom malom sram te bilo
 

Lindeman

Player
Player
Joined
Jan 5, 2024
Messages
73
Nakon pregleda trenutno ne mogu da zakljucim ovu zalbu

Dostavite link zalbe na kojoj se ovo pisalo
- Rok dostave 14h
kao sto kazete ovde nema razloga da ja budem kaznjen samo pokusava da vas manipulacijon navede da mene kaznite na slici se vidi da ja njemu ne spominjem nista sem sto kazem da na kraju recu uzivo kao voznadanac lik iz gta igrice to nije pretnja
 

Profa00

Player
Player
Joined
Feb 3, 2022
Messages
114
kao sto kazete ovde nema razloga da ja budem kaznjen samo pokusava da vas manipulacijon navede da mene kaznite na slici se vidi da ja njemu ne spominjem nista sem sto kazem da na kraju recu uzivo kao voznadanac lik iz gta igrice to nije pretnja
Ako ima te ikakve dokaze o meni molim bih da postavi te ne da me pljujete i psujete zahvaljujem
 

Lindeman

Player
Player
Joined
Jan 5, 2024
Messages
73
Ako ima te ikakve dokaze o meni molim bih da postavi te ne da me pljujete i psujete zahvaljujem
prvo ne znas sta si hteo reci gramatika ti lose ide a drugo sam si poslao link ja samo kazem sta jeste tacno i to je to
 

Lindeman

Player
Player
Joined
Jan 5, 2024
Messages
73
sada vas 10 mene napda sa poruka a i lajkujete mi ove objave kao smejete se a jadno se ponasate ako imas nesto lepo meni kazes a ne da vas 10 mi pise u isto vreme a u gta ste me sluzali kao kerovi a sada ste jaki mnogo na porukama pa samo ovako kozete da se dokazujete u game stojite na 10 -1 i preskacete kola anocu ste mafijasi nemate pojma sta je roleplay
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom