Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.

Bigy One

Server Administrator
Server Administrator
Joined
Jun 17, 2023
Messages
271
1. Vaše ime IRL:Stefan
2. Vaše godine:15
3. Vremenska zona:GMT+1
4. Prosjek online po danu:6h+
5. Vaš Discord:stefqn0000
6. Vaše ingame ime:Bigyy Angell
7. Vaš ID:39333

Dodatne informacije

1. Lider za.....LSPD

2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije?
Dosta dugo igram na ovom projektu i dosta vremena sam proveo u state.Kako je vreme prolazilo sve vise sam ucio od drugih kako treba da funkcionise neka organizacija i kakve odnose treba imati sa ljudima.Kako sam video pozitivne strane state dosta sam i negativnih stvari video koje bih pokusao da ispravim.Od pocetka svog vremena u state poceo sam od najnizeg cina i doveo sam svoj maksimum kako bi pomagao drugima i napredovao ka visem cinu.Znam da imam dovoljno znanja i iskustva za ovu poziciju.Potrudio bih se moje vestina i znanje prenesm na ostale clanove organizacije.Ako dobijem lidera moj cilj je bio da novim igracima pruzim sansu da budu clanovi LSPD i da ih naucim kako treba da se ophode i ponasaju prema drugim gradjanima.

3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.
Napravio bih nove jedinice koje bi imale bitnu ulogu u razbijanju kriminalnih grupa.
Radio bih dosta globalnih dogadjaja gde bi LSPD bio organizator, i puno ostalih igraci bih moglo da se zabavlja.
Planiram da svaki dogadjaj ima razradjenu strategiju takvu da se po kriminalnim organizacijama prica o njoj.
Pre svega u organizaciji morace svako da ima respect prema drugima bez obzira koji su rank.
FBMbj3fUUAIvNLl.jpg
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom