Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.

Bigy_Angell

Player
Player
Joined
Jun 17, 2023
Messages
200
1. Vaše ime IRL:Stefan
2. Vaše godine:15
3. Vremenska zona:GMT+1
4. Prosjek online po danu:6h+
5. Vaš Discord:stefqn0000
6. Vaše ingame ime:Bigyy Angell
7. Vaš ID:39333

Dodatne informacije

1. Lider za.....LSPD

2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije?
Dosta dugo igram na ovom projektu i dosta vremena sam proveo u state.Kako je vreme prolazilo sve vise sam ucio od drugih kako treba da funkcionise neka organizacija i kakve odnose treba imati sa ljudima.Kako sam video pozitivne strane state dosta sam i negativnih stvari video koje bih pokusao da ispravim.Od pocetka svog vremena u state poceo sam od najnizeg cina i doveo sam svoj maksimum kako bi pomagao drugima i napredovao ka visem cinu.Znam da imam dovoljno znanja i iskustva za ovu poziciju.Potrudio bih se moje vestina i znanje prenesm na ostale clanove organizacije.Ako dobijem lidera moj cilj je bio da novim igracima pruzim sansu da budu clanovi LSPD i da ih naucim kako treba da se ophode i ponasaju prema drugim gradjanima.

3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.
Napravio bih nove jedinice koje bi imale bitnu ulogu u razbijanju kriminalnih grupa.
Radio bih dosta globalnih dogadjaja gde bi LSPD bio organizator, i puno ostalih igraci bih moglo da se zabavlja.
Planiram da svaki dogadjaj ima razradjenu strategiju takvu da se po kriminalnim organizacijama prica o njoj.
Pre svega u organizaciji morace svako da ima respect prema drugima bez obzira koji su rank.
FBMbj3fUUAIvNLl.jpg
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom