Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

Domi Low

Player
Player
Joined
Feb 7, 2024
Messages
3
Informacije:
Vaše ime IRL: Dominik
Vaše godine: 19
Vremenska zona: GMT+2(serversko vreme)
Prosek online po danu: 4-18h
Vaš discord: domii1929
Vaše ingame ime: Domi Ross
Vaš ID: 42866

Dodatne informacije:

1.Leader za... Life Invader
2.Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)


LifeInvader se nalazi među više bitnijim organizacija zbog svoje usluge oglasa i slično. Unatoč što ne može sudjelovat u događanjima poput State događaja i Crime događaja, LifeInvader vam nudi dosta potencijala za uživanje u RolePlay-u i samog RolePlay-a. U nastavku svega ću navesti zašto mislim da ću biti dobar vođa ove organizacije.

- Iskustvo u organizaciji
Upoznat sam sa svim funkcijama same organizacije i koji je zadatak svakog ranka. To znanje sam stekao od mojeg dugoručnog rada tijekom mnoštvo mandata u organizaciji i od malo starijih članova (Kao što su Dzigi Devil) i od samih prošlih vođa LifeInvader-a. Zadaća samog vođe LifeInvader-a zahteva mnogo zalaganja i truda od bilo koje organizacije zbog njihovim funkcija.

- Podjela rankova i zadatci
Tijekom prošlih godina sam shvatio kako građani grada smatraju LifeInvader ne bitnom i nedovoljno razvijenom organizacijom, te samim time smatram da organizacija veliki potencijal i prostor da se nađe među boljim organizacijama. Da bi taj potencijal iskoristili potrebno je organizaciju izvući iz trenutnog stanja u kakvom je sada te joj dati šansu za napredak.

- Usluge

LifeInvader je organizacija koja nudi veliki broj usluga poput oglasa pa do naslovnih strana u novinama. Nažalost dio tih usluga nisu dovoljno iskorištene ili su podcenjene. Kao lider bih nastojio da se to promeni u potpunosti tako da niti jedna usluga ne bi bila ne zanemarivana.

3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.

->Korištenje usluga same organizacija kako bih stvorio bolji RolePlay život u samom gradu. Novine, vijesti i bubica su izvrstan način da veliki broj građana počne smatrati da LifeInvader zapravo nije ne bitna organizacija.
->Održavanje samih događaja u što većem broju. Mislim da bi se morali održati što više događaja kako bi LifeInvader dao priliku građanima da se zabave i malo podruže i smijehu i zabavi.
-> Zadržati članove koji su bili vrijedni i koji su se zalagali za organizaciju i odbaciti članove koji se nisu zalagali. Samo podmićivanje ne bih nikako tolerisao.
->LifeInvader bi morao održati konstantnu suradnju sa State i Crime organizacijama kako bi mogao svoriti što bolji novinarski RP.

Neki od mojih ciljeva:
->Zadovoljiti kuratore organizacije tako što bi se pridržavali pravila i odrađivali svoj posao u boljem stanju.
->Održavanje što više događaja.
->Pobrinuti se da oglasi i ostale usluge odrađuju u što kraćem vremenu kako bi se izbjegle primjedbe na rad.
->Pobrinuti se da sami sadržaj isprati RP događaje što bolje.
->Stvoriti konkretnu i čvrstu organizaciju kako bi se sljedeće vođe mogle snaći u organizaciji.

Hvala na čitanju.
Sa poštovanjem, Domi Ross
 

Carlos Malchiny

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
May 1, 2022
Messages
1,383
Odbijeno
Zalba je 95% kopirana samo su reci izmenjeni od proslog lidera.


 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom